eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliye

Taşınmak, her ne kadar sevilen bir şey olmasa da herkesin hayatında en az bir kez karşılaştığı durumlardan. Özellikle ev taşımanın zorluğu ve yarattığı mental yorgunluk oldukça fazla. Ancak günümüzde giderek daha yaygın hale gelmeye başlayan evden eve nakliyat hizmetleriyle, bu süreci daha kolay bir şekilde atlatabilmek mümkün. Türkiye’nin en büyük metropolü olan İstanbul’da da bu hizmeti sunan pek çok firma var. Kartal evden eve nakliyat firmaları da bu doğrultuda faaliyet gösteriyor. Hem İstanbul içerisinde hem de şehir dışına yapılması planlanan taşınma işlemleri için geniş bir yelpazede hizmet sunan bu firmalar ile taşınma süreci daha kolay bir hale getirilebilir.

Kartal Evden Eve Nakliyat Hizmeti Ne Kadar Sürer?

Kartal evden eve nakliyat hizmetinin ne kadar süreceğine dair bir tahminde bulunabilmek oldukça zor. İstanbul’un en büyük ilçelerinden biri olan Kartal’da, noktalar arası mesafe değişiklik gösterebilir. Uğurmumcu evden eve nakliyat hizmeti için ihtiyaç duyulan süre ile Soğanlık evden eve nakliyat için lazım olan süre farklılık gösterebilir. Bununla birlikte; nakliye firmasından talep edilecek hizmetlerin çeşitliliği de sürenin değişiklik göstermesine yol açar. Yalnızca eşyaların bir adresten yüklenerek, başka bir adrese teslim edilmesi halinde taşınma kısa sürebilir. Çoğu evden eve nakliyat firması eşyaların demonte hale getirilmeleri, türlerine göre güvenli bir şekilde paketlenmeleri, eşya miktarına uygun ve güvenli araçlarla sevk edilmeleri, taşınma adresinde gerekli temizlik işlemleri ile tesisat kurulumlarının yapılması, demonte edilen eşyaların odalara göre dağıtılarak yeniden monte edilmesi gibi pek hizmet sunuyor. Bu hizmetler arasından daha fazla seçim yapmak, doğal olarak sürenin de uzaması anlamına gelir. Ancak çok yoğun bir iş yükü olmadığı sürece, bu sürecin genelde 1 günde tamamlandığı söylenebilir. Özellikle gereksinim duyulan tüm hizmetlerin kusursuz bir şekilde koordine edilmesiyle, Kartal evden eve nakliyat süreci de daha hızlı bir şekilde tamamlanabilir.

Kartal Evden Eve Nakliyat Firması Seçmenin Püf Noktaları

Kartal evden eve nakliye hizmeti veren firmaların sayısı oldukça fazla. Ancak bu firmaların her birinin hizmet yelpazesi ile bu hizmetlerin kaliteleri değişiklik gösterir. Bu yüzden de Kartal evden eve taşımacılık hizmeti alınacağı zaman, aşağıdaki hususların göz önünde bulundurulması son derece önemli:

 • Seçilecek evden eve nakliye firmasının hizmet yelpazesinin geniş olması,

 • Kartal ve ona bağlı semtlerin yanı sıra İstanbul’un diğer ilçeleri ile şehir dışına da aynı hizmetleri verebilecek kapasiteye sahip olması,

 • Demonte, paketleme, taşıma, kurulum, temizlik ve tesisat işlemlerini yapacak deneyimli personellerinin bulunması,

 • Kurumsal bir kimliğe sahip olması ve verdiği hizmetler için garanti sunması,

 • Tüm süreçlerin profesyonel olarak yönetilmesi ve herhangi bir aksaklık durumunda sorumluluk kabul etmesi,

 • Gereksinim duyulabilecek alanlar için taşıma asansörüne ve eşyalara uygun araçlara sahip olması,

 • Daha önce hizmet alan müşterileri tarafından iyi yorumlanması.

Kartal Nakliyat Hizmetleri Ne Kadar?

İstanbul Kartal evden eve nakliyat fiyatları alınacak hizmetlerin niteliğine ve taşıma mesafesine göre değişiklik gösterir. Yakacık evden eve nakliyat fiyatları ile Orhantepe evden eve nakliyat fiyatları birbirinden farklı olduğu gibi, İstanbul dışına yapılacak taşıma işlemlerinde de farklı fiyatlar ortaya çıkabilir. Daha net fiyat bilgisi alabilmek için eTaşın’ı tercih edebilir, taşımanın yanı sıra gereksinim duyduğunuz tüm ek hizmetleri de kusursuz olarak alabilirsiniz. Anahtar teslim evden eve nakliyat hizmetleri sunan eTaşın ile siz de Kartal evden eve nakliyat sürecini stressiz bir şekilde atlatabilirsiniz. Taşınma sürecini tek bir elden yöneten ve böylelikle zaman kaybının önüne geçen eTaşın ile hiçbir zorlukla yüzleşmek zorunda kalmadan, kolayca yeni evinize taşınabilirsiniz.

Kartal Bölgesi Hakkında

48 bin metrekarelik alanı ve 600 bini aşan nüfusu ile İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri olan Kartal, Anadolu Yakası’nda ve Marmara Denizi’nin kıyısında yer alır. Altıncı yüzyıla kadar uzanan tarihi ile kentin en eski yerleşim merkezleri arasında yer alan bu ilçe, günümüzde aşağıda sıralandığı gibi 20 mahalleye sahip:

 • Atalar Mahallesi

 • Cevizli Mahallesi

 • Cumhuriyet Mahallesi

 • Çavuşoğlu Mahallesi

 • Esentepe Mahallesi

 • Gümüşpınar Mahallesi

 • Hürriyet Mahallesi

 • Karlıktepe Mahallesi

 • Kordonboyu Mahallesi

 • Orhantepe Mahallesi

 • Orta Mahallesi

 • Petrol İş Mahallesi

 • Soğanlık Mahallesi

 • Topselvi Mahallesi

 • Uğur Mumcu Mahallesi

 • Yakacık Çarşı Mahallesi

 • Yakacık Yeni Mahallesi

 • Yalı Mahallesi

 • Yukarı Mahallesi

 • Yunus Mahallesi

Kartal Evden Eve Nakliyat Firmaları Hangi Hizmetleri Sunar?

Evden eve taşımacılık denildiği zaman, çoğu kişinin aklına yalnızca taşıma hizmeti gelir. Ancak evden eve taşıma firmaları bundan çok daha fazlasını sunar. Daha kaliteli hizmetler ile müşterilerinin taşınmaya dair tüm yüklerini üstlenen Kartal evden eve nakliyat firmalarının sunduğu başlıca hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

 • Eşyaların Demonte Edilmesi: Mevcut evde bulunan mobilyaların taşınabilmeleri için sökülmeleri gerekir. Bu işlemin bireysel olarak yapılması hem çok zaman alır hem de mobilya parçalarının karışmasına yol açabilir. Evden eve nakliyat firmalarının bünyesinde çalışan montaj elemanları, mobilyaları hızla demonte hale getirir. Daha sonra her parça numaralandırılır. Bu sayede yeni evde monte edilmesi de kolaylaşır.

 • Paketleme: Eşyaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi için, paketlemenin iyi yapılması da önem arz eder. Gelişigüzel yapılan paketleme ve kolilemeler, taşıma esnasında eşyaların zarar görmesine yol açabilir. Özellikle kırılacak eşyalar, kullanılamaz hale gelebilir. Kartal evden eve taşıma firmaları, paketleme konusunda da profesyonel destek sunar. Çıtçıtlı naylonlar, dayanıklı kartonlar ve kaliteli bantlar ile eşyalar kusursuz bir şekilde paketlenir. Her paketin üzerine de niteliği not edilir. Böylelikle taşıma esnasında daha özenle davranılması sağlanır.

 • Taşıma: Evden eve nakliyat firmalarının temel hizmeti olan taşımacılık, eşyaların bir yerden bir başka yere taşınmasını ifade eder. Taşımanın ne şekilde yapılacağı, mevcut ev ile taşınılacak evin özelliklerine göre değişiklik gösterir. Giriş katlardan genellikle insan gücü ile taşıma yapılırken, daha yüksek katlarda asansörlü taşımacılık tercih edilir. Ayrıca kullanılacak araç türü de taşınılacak eşya miktarı doğrultusunda belirlenir.

 • Montaj: Taşınmak üzere demonte edilen eşyalar, yeni eve getirildikleri zaman odalara göre dağıtılır. Sonrasında da numaralarına doğrultusunda yeniden monte edilir.

 • Tesisat İşlemleri: Yeni taşınılacak evlerdeki tesisat işlemleri de ev sahipleri için sıkıntılı bir süreçtir. Bazı evden eve taşıma firmaları, tesisat işlemlerinin tamamlanması ve makinelerin gider bağlantılarının hazırlanması gibi hizmetleri de müşterilerine sunar.

 • Temizlik: Giderek daha fazla hizmeti bir arada sunmaya odaklanan Kartal evden eve nakliye firmaları tarafından sunulan bir diğer hizmet de yeni evlerin temizliği. Taşıma öncesinde gerekli temizlik işlemlerinin yapılmasını sağlayan bazı firmalar, zahmetsiz bir şekilde taşınabilmeye olanak tanıyor.

Yukarıda bahsedilen hizmetleri her firmada bulabilmek olanaksız. Bazı firmalar bu hizmetlerin tamamını bir arada sunarken, bazıları da yalnızca birkaçını sağlayabilir. Ayrıca bazı firmalar da yalnızca taşımaya odaklanarak diğer ek hizmetleri vermeyebilir. Bu yüzden de firma seçerken hangi hizmetlere ihtiyaç duyulduğunun belirlenmesi ve alternatif firmalar arasından bu hizmetleri sunanların tercih edilmesi gerekir.

Kartal Evden Eve Sigortalı Taşımacılık

Kartal evden eve taşıma hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken hususlar arasında, yapılacak olan taşıma işleminin sigortalı olması büyük önem taşır. Her ne kadar kaçınılırsa kaçınılsın, taşınma esnasında küçük kazalar meydana gelebilir. Bu durum karşısında evden eve taşıma hizmeti veren firmanın sorumluluk kabul etmesi ve oluşan zararı karşılaması gerekir. Ancak bu durumun firma ve müşteri arasında yazılı bir beyan ile güvence altına alınması gerekir. Kartal’da ya da İstanbul’un diğer bölgelerinde evden eve taşımacılık hizmetleri için eTaşın’ı tercih edenler, tüm süreçlerde eşyalarının sigortalı olarak taşınmasını garanti altına alırlar.

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.