eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?

Güvenilir nakliye modeli ve ek hizmetlerimizle taşınmak artık çok kolay.

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Maltepe Ev Taşıma

Taşınma süreçlerinin getirisi olan yorucu süreç ile yalnız başa çıkmak zorunda değilsiniz. Profesyonel bir ekipten destek alarak taşınma sürecini çok daha rahat ve kolay bir şekilde geçirebilirsiniz.

Taşınmak Yorucu Olmasın

Eşyalarınızı paketlemek için gerekli olan malzemeleri toparlamak, toplama işlemini gerçekleştirmek bile kendi başına çok zahmetlidir. Bunun yanı sıra güvenli ve doğru bir şekilde eşyalarınızın taşınması için nakliye firması bulmanız da oldukça zaman alır. Tek tek firmaları araştırmak, aralarında fiyat karşılaştırması yapmak yorucu olur.

Maltepe Yalı’da, Feyzeullah’da, Zümrütevler’de ya da başka bir yerde yaşıyor olmanız fark etmeksizin eTaşın ile tek elden bütün taşınma operasyonunu yönetebilirsiniz. Eşyalarınız hem profesyonel bir ekiple hem de doğru bir şekilde taşınabilir. Böylece taşınmanın zahmetli tarafları yerine yeni bir yaşama başlayacak olmanın tadını çıkarabilirsiniz. 

eTaşın ile Ekonomik ve Kolay Çözümler

Maltepe’de evden eve nakliyat için dilerseniz Küçükyalı, Zümrütevler, Cevizli’de dilerseniz de Gülsuyu, İdealtepe, Aydınevler’de dilerseniz de başka bir semtinde oturuyor olun; eTaşın’ın geniş hizmet ağı sayesinde dilediğiniz semtten taşınma işlemini gerçekleştirebiliriz. Bunu organize etmemiz için ise yapmanız gereken tek şey internet sitemize girip birkaç soruyu cevaplamanız olacak.

Nereden nereye ve ne zaman taşınacağınız, evinizin kaç oda olduğu, asansör bulunup bulunmadığı gibi bilgileri sisteme girip formu bize yollamanızın akabinde süreç hemen başlatılır. Alanında uzman olan takım arkadaşlarımız taşınma hizmeti için ihtiyacınız olan hacmi belirler ve birlikte çalıştığımız nakliye firmaları arasından size en uygun olanını belirleyerek bir bütçe teklifi hazırlar. Bu aşamadan sonra ise müşteri temsilcisi arkadaşlarımız sizi arar ve bütçe teklifini iletirler. Teklifi onaylamanız halinde ise kararlaştırılan tarihlerde ve kapsamda taşınma işleminiz gerçekleştirilir. 

eTaşın ile sadece temel gereksiniminiz olan hizmeti değil, aynı zamanda bazı ek hizmetleri de alabilirsiniz. Yeni evinizin temizliği, kapı kilidinin değiştirilmesi, elektrik ya da su bağlantısının yapılması için de size yardımcı olabiliriz. Böylelikle zorunlu olan bu ihtiyaçlarınız için de ekstra bir efor harcamamış olursunuz.

Siz de hemen eTaşın’ı ziyaret edin, kolayca taşının.

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.

eTaşın Popüler Aramalar

Bakırköy Evden Eve NakliyatGaziosmanpaşa Evden Eve NakliyatBakırköy Beşiktaş Arası Evden Eve NakliyatEtimesgut Evden Eve NakliyatÜsküdar Evden Eve NakliyatBaşakşehir Evden Eve NakliyatÜmraniye Evden Eve NakliyatMaltepe Evden Eve Nakliyatİzmir Evden Eve NakliyatPendik Evden Eve NakliyatKüçükçekmece Evden Eve NakliyatKadıköy Evden Eve NakliyatBeylikdüzü Evden Eve NakliyatKartal Evden Eve NakliyatSarıyer Evden Eve NakliyatBağcılar Evden Eve NakliyatEsenyurt Evden Eve NakliyatAvcılar Evden Eve NakliyatBeyoğlu Evden Eve NakliyatAtaşehir Evden Eve NakliyatBahçelievler Evden Eve NakliyatBeşiktaş Kadıköy Arası Evden Eve NakliyatBüyükçekmece Evden Eve NakliyatSancaktepe Evden Eve NakliyatSilivri Evden Eve NakliyatÇekmeköy Evden Eve NakliyatFatih Evden Eve NakliyatŞişli Evden Eve NakliyatZeytinburnu Evden Eve NakliyatEyüp Evden Eve NakliyatBeşiktaş Evden Eve NakliyatGüngören Evden Eve NakliyatSultangazi Evden Eve NakliyatBayraklı Evden Eve NakliyatTuzla Evden Eve NakliyatBalçova Evden Eve NakliyatEsenler Evden Eve NakliyatBayrampaşa Evden Eve NakliyatBakırköy Sarıyer Arası Evden Eve NakliyatKağıthane Evden Eve NakliyatKadıköy Beşiktaş Arası Evden Eve NakliyatBeykoz Evden Eve NakliyatMenderes Evden Eve NakliyatBakırköy Şişli Arası Evden Eve NakliyatBakırköy Maltepe Arası Evden Eve NakliyatGaziemir Evden Eve NakliyatMenemen Evden Eve NakliyatNarlıdere Evden Eve NakliyatTorbalı Evden Eve NakliyatBergama Evden Eve NakliyatBakırköy Beyoğlu Arası Evden Eve NakliyatBakırköy Üsküdar Arası Evden Eve NakliyatUrla Evden Eve Nakliyatİstanbul Evden Eve NakliyatBursa Evden Eve NakliyatGebze Evden Eve NakliyatGüzelbahçe Evden Eve NakliyatFoça Evden Eve NakliyatAnkara Evden Eve Nakliyatİstanbul Ankara Arası Evden Eve Nakliyat