eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

İzmir Menemen Evden Eve Nakliyat

eTaşın ile taşınmanın konforunu yaşayın, işin zor tarafını profesyonellere bırakın. İzmir Menemen evden eve taşımacılık ihtiyacınız için hemen teklif alın!

İzmir Menemen’de 29 Ekim, Alaniçi, Ayvacık, Belen ya da herhangi başka bir semtte yaşıyor olabilirsiniz. Menemen’de nerede oturduğunuz hiç fark etmeksizin eTaşın’dan hizmet alarak eşyalarınızın güvenle taşınmasını sağlayabilirsiniz.

eTaşın Nedir?

eTaşın, bünyesinde iş ortağı olarak çalıştığı nakliye firmaları olan ve evden eve nakliye ihtiyacınız için tek bir platform üzerinden fiyat teklifi almanızı sağlayan kurumsal bir firmadır. 

İster 75. Yıl’dan Ahıhdır Mahallesine, isterseniz Bağcılardan Emiralem Merkez Mahallesine, Kır’dan Süzbeyli Mahallesine taşınıyor olun, ihtiyaç duyduğunuz güvenilir nakliye hizmeti için eTaşın’dan teklif alabilirsiniz.

eTaşın Nasıl Hizmet Verir?

eTaşın’dan fiyat teklifi almak için eTaşın internet sitesi üzerinde bulunan formu doldurabilirsiniz. Nereden nereye ve ne zaman taşınacağınızın, evinizin kaç odalı olduğunun, asansör olup olmadığının bilgisini sizden istediğimiz formu doldurup gönderdikten sonra alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız ihtiyaçlarınızın analizini yapar. Bu aşamadan sonra ise iş ortaklarımız arasında bulunan nakliye firmaları arasından en uygun seçeneği sizin için belirler ve bütçe çıkarır. Bütçeyi size ilettikten sonra ise onaylamanızın akabinde taşınma süreciniz kararlaşıtırılan şekilde eTaşın tarafından yönetilir.

eTaşın’dan Hangi Hizmetleri Alabilirim?

eTaşın ile dilerseniz Bozalan, Buruncuk, 9 Eylül, Bağcılar Mahallesinde dilerseniz de Fatih, Gazi, Görece, Yeşilpınar, Zafer, Ulus mahallesinde evden eve nakliye hizmeti alabilirsiniz. İzmir Menemen ilçesi içinde evden eve taşımacılık hizmeti dışında şehirler arası nakliye ve parça eşya taşıma hizmeti de alabilirsiniz. Evden eve taşımacılık hizmetlerinin tümü için dilerseniz “Anahtar Teslim Taşıma” paketini de seçebilirsiniz.

Anahtar Teslim Taşıma Nedir?

Yeni eviniz için ihtiyaç duyacağınız temizlik, bulaşık makinesi bağlantısı, aydınlatmaların takılması, kapı kilidinin değiştirilmesi hizmetlerini kapsayan pakettir. Bu doğrultuda taşınma gerçekleşmeden bir gün önce evinizin temizlenmesi, taşındığınız gün ise su ve elektrik tesisatçısı ile çilingir bulunması tarafımızdan sağlanır.

İster İzmir Menemen Camiikebir Mahallesinde olun isterseniz de Menemen ilçesinin bir başka semtinde ikamet ediyor olun, hiç fark etmeksizin eTaşın üzerinden nakliye hizmeti alabilirsiniz. Siz de hemen sitemizi ziyaret ederek fiyat teklifi alabilirsiniz.

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.