eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Narlıdere Ev Taşıma

eTaşın ile daha önce hiç olmadığı kadar kolay, hızlı ve profesyonel bir nakliye hizmeti alarak yeni evinize taşınabilirsiniz.

Taşınmak oldukça zorlu bir süreçtir. Her eşyanın paketlenmesi, kolilenmesi, nakliye için hem ekonomik hem de güvenilir çözüm bulunması çok fazla zaman alabiliyor. Bununla birlikte tüm bu süreç doğru yönetilmediği takdirde maliyet açısından zararlı bir sonuç ortaya çıkması mümkün oluyor. Bu sebeple siz de eTaşın ile kurumsal çerçevede güvenilir bir şekilde Narlıdere evden eve nakliye hizmeti alabilirsiniz.

eTaşın Nedir?

eTaşın, taşınacak olan kişilerin online olarak başvuru yaparak taşımacılık hizmeti almasını sağlayan online bir platformdur. Kendi havuzu içerisinde pek çok nakliye firması ile iş ortaklığı yaparak taşımacılık hizmeti için profesyonel şekilde çözüm üretir. Dilerseniz 2. İnönü Mahallesi dilerseniz Atatürk Mahallesi ev taşımacılığı hizmetine ihtiyaç duyun eTaşın’dan hizmet alabilirsiniz.

eTaşın’dan Nasıl Hizmet Alabilirim?

eTaşın web sitesi üzerinden formu doldurarak bütçe teklifi alabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinde bulunan formda nereden nereye ve ne zaman taşınacağınız, mevcut ya da taşınacağınız binalarda asansör olup olmadığı, evinizin kaç oda olduğu gibi belli başlı sorulara cevap vererek ihtiyaçlarınızı tanımlayabilirsiniz. Yanı sıra iletmek istediğiniz detaylı notları da yine form üzerinden iletebilirsiniz. Bu sayede tek tek nakliye firması aramaya gerek kalmadan tek bir platform üzerinden güvenilir çözümler için bütçe alabilirsiniz.

eTaşın Hangi Hizmetleri Veriyor?

Çamtepe evden eve nakliye hizmetine ya da Narlı Mahallesi’nden Yenikale Mahallesi’ne veya başka bir ilçeye, ile taşınacak olmanız fark etmeksizin eTaşın üzerinden evden eve nakliye hizmeti alabilirsiniz. Eğer dilerseniz tüm bu hizmete “Anahtar Teslim Taşınma” seçeneğini de talep edebilirsiniz. Bunun yanı sıra ofis taşımacılığı ve parça eşya taşıma ihtiyaçlarınız için de eTaşın’dan teklif isteyebilirsiniz.

Anahtar Teslim Taşınma Nedir?

Çatalkaya, Ilıcı, Limanreis ya da herhangi başka bir semte taşınacak olabilirsiniz. Neresi olursa olsun yeni evinizin temizlenmesi, kilidin değiştirilmesi, su ve elektrik tesisatı ile ilgili bazı ek gereksinimleriniz olacaktır. eTaşın, “Anahtar Teslim Taşınma” hizmeti kapsamında tüm bu ihtiyaçlarınıza cevap verecek çözümler sunar. Bu sayede de sizin ek ihtiyaçlarınız için hiçbir zahmete girmenize gerek kalmaz. 

Sahilevleri, Yenikale ya da başka bir semt olması fark etmeksizin eTaşın üzerinden Narlıdere evden eve nakliye hizmeti almak için hemen web sitesini ziyaret edin

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.