eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Parça Eşya Taşıma Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Taşınma süreci dediğimizde aklımıza ilk gelen evdeki bütün eşyaların toplanması ve yeni bir eve taşınılmasıdır. Elbette bu oldukça yorucu ve kolay halledilemeyen süreçlerde eTaşın olarak profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Bununla birlikte parça eşyalarınızın taşınması için de yine bizimle çalışabilirsiniz.

eTaşın olarak ev eşyalarınızın tamamen güvenilir bir şekilde taşınması için alanında uzman olan bir ekip ile çalışıyoruz. Size uygun olan takvimi belirliyor ve ihtiyaçlarınız doğrultusundaki yeterli hizmet için en uygun bütçeyi belirliyoruz. Bununla birlikte bütün evinizin taşınması için değil, sadece parça eşyalarınızın taşınması için de aynı hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Parça Eşya Taşıma Nedir?

Adından anlaşılacağı üzere yalnızca bazı eşyalarınızın için verilen nakliye hizmetidir. Bazen bütün bir evi taşımak söz konusu olmasa da oturma grubu, yatak odası gibi belli bölümlerde ya da evin diğer alanlarında bir değişikliğe gidilebiliyor. Evdeki dekorasyonun değişmesi, eşyaların yenilenmesi gibi çeşitli sebeplerle de parça eşya taşıma gibi bir hizmete gerek duyulabiliyor.

Evinizdeki bazı eşyaların bir arkadaşınıza ya da size ait olan bir başka lokasyona nakledilmesi için aklınıza gelen ilk çözüm bir tanıdık ya da “Yük ve Eşya Taşıma” hizmeti vereceğini bir araç üzerindeki yazı ile beyan eden insanlar olabilir. Ancak her iki durumda da profesyonel bir hizmet almanız mümkün değildir. Yük ve eşya taşımacılığı yapanlar da yine demonte ya da taşıma hizmeti vermemekte olup yalnızca iki lokasyon arasında transferi sağlamaktadır.

Tüm bu sebepler göz önünde bulundurulduğu zaman, parça eşya taşıma işleminiz için daha profesyonel bir yardıma ihtiyacınız olabilir. Bu durumda da eTaşın üzerinden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Parça Eşya Taşımanın Avantajları Nelerdir?

Parça eşya taşımanın avantajları;

  • Belki de en büyük avantajı olan pek çok kişinin eşyalarını aynı araç ile aynı noktaya götürmesinden kaynaklı düşük maliyet sağlamaktadır.
  • Kısa mesafeli yani şehir içi taşımalarda bile maliyet kendini belli eder. Ama asıl kendini belli ettiği yer şehir dışı taşımadır.
  • Parça eşya taşıması isteyerek kendi arabanızın akaryakıt probleminden kurtulmuş gideceğiniz yere kadar da yol masrafı ya da yol eziyeti çekmemiş olacaksınız.
  • Zamandan tasarruf kazandırmaktadır.
  • Eşya taşıma da problem yaşayabilirsiniz bu problemde gününüzü mahvedebilir. Bundan dolayı işi bilen kişiler tarafından yaptırmak sizin huzurunuz için avantaj sağlayacaktır.
  • Tabi huzurun yanı sıra profesyonel kişiler eşliğinde yapılan eşya taşıması da oldukça büyük bir avantajdır. 

Son madde üzerinde konuşmak gerekirse her eşyanın farklı taşıma tekniği bulunmaktadır. Bunu herkesin bilmesi pek olası değildir. Mesela buz dolabı dik taşınmalıdır. Eğer dik taşınmazsa kendi zarar görebilir ya da başka eşyalara zarar verebilir. Bunu bilen kişiler eşyalarınızı taşıdığında eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemiş olacaktır.

Parça Eşya Taşıma Nasıl Yapılıyor?

Parça eşya taşıma 2 şekilde yapılmaktadır. Şehir içi taşıma ve şehir dışı taşıma. Şehir içi taşıma da müşterilerin bir ya da birkaç gün önce firma ile konuşması gerekiyor. Taşınacak olan parça eşyalar hakkında bilgi vermesi gerekiyor. Eşyaların miktarları, ebatları, ağırlıkları firma tarafından bilinmeli. Eşyalarınız için sökme ve tekrar montaj etme işlemi istiyorsanız bunu da firmaya yine belirtmeniz gerekmektedir. Taşınacak olan eşyaların kaçıncı katta olduğunu ya da kaçıncı kata yerleşeceğini söylemeniz gerekmektedir.

Daha sonra firma güzergah bilgisi ve eşya bilgilerini alıyor. Araçlar evlere gidiyor. Gün içerisinde istenilen teslimatlar yapılıyor ve parça eşya taşıma işlemi tamamlanmış oluyor.

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma Nasıl Yapılıyor?

Şehir içinde gerçekleştirilen parça eşya taşıma işlemi genel olarak bütün şehirlerde aynıdır. Bu taşıma yöntemi için farklı bir metot ya da geliştirilebilecek herhangi bir durum söz konusu değildir. Şehirler arası parça eşya taşımacılığında durum bu şekilde değildir. Bunun en büyük nedeni ise şehirler arası taşımacılığın farklı güzergahlardan gitmesi ve kullanılan araçların farklı boya ve farklı tipe sahip olmasıdır. Farklı tiplerde şehirler arası taşımacılıktan bahsedelim;

İki şehir arasında belirli iki ilçe arası eşya taşımanız gerekmektedir. Firmalar sizden eşyaları onlara götürmenizi isteyebilir ve varacağınız noktada da bıraktıkları yerde teslim almanızı isteyebilir. Yani evlere gelip gitmez. Kendi güzergahında ilerler.

Bulunduğunuz adresten eşyaları alır, gideceğiniz adrese eşyalarını teslimat eder. Yani evden ve taşımacılık yapar. Müşteri güzergahında ilerler.

Bulunduğunuz adresten eşyalarınızı alır gideceğiniz adrese eşyalarınızı bırakır ama yolda başka şehirlere de uğrayıp oradan da eşya alabilir ya da bırakabilir. Bu da zaman ile alakalı problem oluşturabilir.

Şehirler arası parça eşya taşıma şekilleri bu tiplerdedir. Şehir içi ile en büyük farkı budur.

Eşyaların Paketlenmesini – Yüklemesini Parça Eşya Taşımasında Kim Yapıyor?

Seçtiğiniz firma ile alakalıdır bu durum. Firma ile konuşup eşyaları kimin paketleyip yükleyeceğini belirleyebilirsiniz. Eşya paketleyip yükleme işlemini siz de yapabilirsiniz. Eşyaları paketlemek için gerekli olan paketleme malzemesine ve ambalajlama malzemesine sahip değilseniz eşya taşıması yapacak olan firma ile görüşüp bu işi oradan alabilirsiniz ya da direkt firmanın çalışanlarına yaptırabilirsiniz. Eşyalarınızı sizin paketlemeniz ve yüklemeniz maddi açıdan direkt bir etki oluşturur. Daha uygun bir fiyat karşınıza çıkar. Ama firma ile görüşüp elemanlarının taşıma ve paketleme yapmasını isterseniz bu durum vereceğiniz miktarı arttıracaktır.  Genel olarak bu tür eşyalar iyi bir şekilde sarılmalı ve yüklenmelidir. Bundan dolayı firmada bilen kişilerin yapması eşyalarınız için iyi olacaktır.

Neden Parça Eşya Taşımayı Tercih Etmeliyim?

Bu hizmet tek parça eşya taşıma ya da birkaç tane eşya taşıma için biçilmiş kaftandadır. Yapılan işleme bakıldığında hem ekonomik olması ile hem de pratik olması ile kesinlikle tercih edilmesi gereken bir hizmettir. Zaten bu hizmetten başka bir hizmet eşya azlığı ile mantıklı olmamaktadır.

Eğer eşyanız çoksa bu durumda tercih etmeniz gereken evden eve nakliyat hizmeti olacaktır. Tek seferde bütün eviniz toplanacak paketlenecek ve yüklenecektir. Sizin için bir araç gelecek o araç yalnızca sizin eşyalarınızı taşıyacak daha sonra da gideceğiniz adrese götürecektir. Götürülen adrese bütün eşyaları yerleştirip montajlamasını gerçekleştirip temizliği yaptıktan sonra adresten ayrılacaktır.  

Parça Eşya Taşıma İçin Güvenilir Hizmet eTaşın’da

Eşyalarınızın ne kadar az ya da çok olduğunun bir önemi yoktur; söz konusu zayiat olduğu zaman istisnasız olarak taşınma maliyetinden çok daha fazlasını hasarı karşılamak için ödemek zorunda kalabilirsiniz. Özellikle de elektronik eşyaların taşınması söz konusu ise buradaki hasarın karşılanması için ödenecek rakamlar çok daha yüksek olabilir.

eTaşın olarak uzman bir ekiple verdiğimiz hizmet sonucunda bu gibi olumsuz sürprizler ile karşılaşmazsınız. Dilediğiniz kadar eşyanın taşınması için fiyat teklifi alabilirsiniz. Ne kadar eşyanın, nereden nereye ve ne zaman taşınacağı gibi bazı sorulara cevap vererek profesyonel bir hizmetin bütçesini öğrenebilirsiniz.

eTaşın sayesinde kurumsal olmayan bir hizmete mecbur kalmaz, piyasa araştırması yapmakla uğraşmaz ve güvenilir bir çözüm bulup bulmadığınız konusunda şüphe yaşamazsınız. Parça eşya taşıma için de alabileceğiniz fiyat eTaşın web sitesi üzerinden dolduracağınız form sonrasında ekip arkadaşlarımız tarafından size bildirilir ve onaylamanız halinde de hemen operasyona başlanır.

Siz de güvenilir ve sorunsuz bir parça eşya taşıma işlemi istiyorsanız hemen eTaşın’ın web sitesini ziyaret edin ve fiyat teklifi alın!

 

 

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.