eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?

Güvenilir nakliye modeli ve ek hizmetlerimizle taşınmak artık çok kolay.

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Parça Eşya Taşıma

Taşınma süreci dediğimizde aklımıza ilk gelen evdeki bütün eşyaların toplanması ve yeni bir eve taşınılmasıdır. Elbette bu oldukça yorucu ve kolay halledilemeyen süreçlerde eTaşın olarak profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Bununla birlikte parça eşyalarınızın taşınması için de yine bizimle çalışabilirsiniz.

eTaşın olarak ev eşyalarınızın tamamen güvenilir bir şekilde taşınması için alanında uzman olan bir ekip ile çalışıyoruz. Size uygun olan takvimi belirliyor ve ihtiyaçlarınız doğrultusundaki yeterli hizmet için en uygun bütçeyi belirliyoruz. Bununla birlikte bütün evinizin taşınması için değil, sadece parça eşyalarınızın taşınması için de aynı hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Parça Eşya Taşıma Nedir?

Adından anlaşılacağı üzere yalnızca bazı eşyalarınızın için verilen nakliye hizmetidir. Bazen bütün bir evi taşımak söz konusu olmasa da oturma grubu, yatak odası gibi belli bölümlerde ya da evin diğer alanlarında bir değişikliğe gidilebiliyor. Evdeki dekorasyonun değişmesi, eşyaların yenilenmesi gibi çeşitli sebeplerle de parça eşya taşıma gibi bir hizmete gerek duyulabiliyor.

Evinizdeki bazı eşyaların bir arkadaşınıza ya da size ait olan bir başka lokasyona nakledilmesi için aklınıza gelen ilk çözüm bir tanıdık ya da “Yük ve Eşya Taşıma” hizmeti vereceğini bir araç üzerindeki yazı ile beyan eden insanlar olabilir. Ancak her iki durumda da profesyonel bir hizmet almanız mümkün değildir. Yük ve eşya taşımacılığı yapanlar da yine demonte ya da taşıma hizmeti vermemekte olup yalnızca iki lokasyon arasında transferi sağlamaktadır.

Tüm bu sebepler göz önünde bulundurulduğu zaman, parça eşya taşıma işleminiz için daha profesyonel bir yardıma ihtiyacınız olabilir. Bu durumda da eTaşın üzerinden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma İçin Güvenilir Hizmet eTaşın’da

Eşyalarınızın ne kadar az ya da çok olduğunun bir önemi yoktur; söz konusu zayiat olduğu zaman istisnasız olarak taşınma maliyetinden çok daha fazlasını hasarı karşılamak için ödemek zorunda kalabilirsiniz. Özellikle de elektronik eşyaların taşınması söz konusu ise buradaki hasarın karşılanması için ödenecek rakamlar çok daha yüksek olabilir.

eTaşın olarak uzman bir ekiple verdiğimiz hizmet sonucunda bu gibi olumsuz sürprizler ile karşılaşmazsınız. Dilediğiniz kadar eşyanın taşınması için fiyat teklifi alabilirsiniz. Ne kadar eşyanın, nereden nereye ve ne zaman taşınacağı gibi bazı sorulara cevap vererek profesyonel bir hizmetin bütçesini öğrenebilirsiniz.

eTaşın sayesinde kurumsal olmayan bir hizmete mecbur kalmaz, piyasa araştırması yapmakla uğraşmaz ve güvenilir bir çözüm bulup bulmadığınız konusunda şüphe yaşamazsınız. Parça eşya taşıma için de alabileceğiniz fiyat eTaşın web sitesi üzerinden dolduracağınız form sonrasında ekip arkadaşlarımız tarafından size bildirilir ve onaylamanız halinde de hemen operasyona başlanır.

Siz de güvenilir ve sorunsuz bir parça eşya taşıma işlemi istiyorsanız hemen eTaşın’ın web sitesini ziyaret edin ve fiyat teklifi alın!

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.