eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Parça Eşya Taşıma Nedir? Nasıl Yapılır?

Ev taşıma süreçleri kadar parça eşya taşıma süreçleri için de eTaşın sizin için pratik ve güvenilir çözümler sunuyor.

İhtiyaçlar değişebilir; bazen bütün bir evi taşımak gerekli olduğu gibi bazen de sadece parça eşya taşıma işlemleri gerekebilir. Şehir içi ya da şehirler arası olması fark etmeksizin eTaşın ile siz de parça taşıma ihtiyacınız için güvenilir ve profesyonel bir çözüm elde edebilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma Nedir?

Parça eşya taşıma, diğer adıyla parsiyel eşya taşıma, bir ya da birden fazla eşyanın şehir içinde ya da şehirler arasında taşıma işleminin yapılmasıdır. Yani bütün bir ev eşyasını değil, sadece belli başlı eşyaların taşınması için faydalanabileceğiniz hizmettir.

Parça Eşya Taşımak Maliyetli Midir?

Aksine, daha düşük maliyette bir çözüm sunar. Tek başınıza, birkaç parça eşyanın taşınması için bir araç ve taşıma ekibi organize etmeniz gerekir. Parsiyel taşıma işlemlerinde ise birden fazla kişinin eşyası aynı anda, aynı araçla taşınacağı için maliyet çok daha az olur. Üstelik profesyonel bir hizmet de alacağınız için birkaç parça eşyayı taşırken de oluşabilecek zayiatı çok daha aza indirgemiş olursunuz.

Parça Eşya Taşıma İşleminden Nasıl Faydalanabilirim?

Alanında uzman olan ekibimizin hali hazırda sizin için hazırladığı forma www.etasin.com üzerinden ulaşarak soruları cevaplayabilirsiniz. Eşyalarınızın ne kadar olduğu, ne zaman ve nereden nereye taşınacağı, asansör bulunup bulunmadığı gibi bilgileri sizden almamızın akabinde bütçe teklifini size iletir ve onaylamanız halinde de belirlenen kapsamda parsiyel eşya taşıma işleminizi organize ederiz.

Parça Eşya Taşıma İşlemi Nasıl Yapılır?

eTaşın tarafından organize edilen araçlar bölgesel olarak koordine edilir. Hangi bölgelerden ve hangi lokasyonlardan parça eşya taşıma için nakliyat gerçekleşecekse buna göre planlama yapılır. İster şehir içi isterse şehir dışı olsun parça eşya taşıma ile ilgili ekipler ve araçlar hazır halde, belli bir takvim dahilinde hareket eder.

Parça Eşya Taşıma Dışında da Hizmetiniz Var mı?

Bütün bir evin nakliyesi, “Anahtar Teslim Taşınma” dışında parça eşya taşıma kapsamında monte ve demonte hizmeti de verebiliriz. Özellikle ağır mobilyalarınız için bir montaj süreci gerekiyorsa eTaşın ile bu bilgiyi paylaşmanız halinde sizin için organize edebiliriz.

Neden Kurumsal Bir Çözümü Tercih Etmeliyim?

eTaşın, nakliye firmalarını tek potada buluşturan ve nakliye ihtiyacı olan müşterileri için en ideal seçenekleri sunan bir markadır. Bu sayede de sizin tek başınıza araştırma, taşıma ve nakliye süreçlerinizi üstlenmeniz yerine eTaşın ile çalışmanız zaman ve maliyet açısından tasarruf sağlar. Evinizden alınıp belirlediğiniz lokasyona kadar gidecek olan eşyalarınız için ayrı bir program ve kalitesinden emin olamayacağınız bir hizmet için de bütçe ayırmak zorunda kalmazsınız.

Siz de parça eşya taşıma için eTaşın’ı tercih edin, rahat edin

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.