eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Ev taşımak her zaman için yorucu bir süreçtir. Bununla birlikte tamamen başka bir şehire gidiyor olmak mevcut ve yeni iki lokasyon arasındaki trafiği neredeyse imkansız kıldığı için her şeyin tek seferde halledilmesi daha fazla önem taşımaktadır.

eTaşın olarak profesyonel bir ekip çıkararak evinizi bulunduğunuz şehirden bir diğerine rahatça taşıyabilirsiniz. Alanında uzman olan ekip sayesinde evinizin hızlı ve doğru bir şekilde toplanmasını, taşınmasını ve gideceğiniz şehire eşyalarınızın nakledilmesini sağlayabiliriz.

Ülke çapında verdiğimiz şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti sayesinde taşınmanın yorucu detaylarının tümünden uzak bir şekilde, işin uzmanı olan ekibin kaliteli hizmeti sayesinde rahat edebilirsiniz. Ülke çapında bulunan 81 il arasından dilediğiniz iki şehir arasında taşınma sürecinizi eTaşın ile yönetebilirsiniz.

Alanında Profesyonel Hizmet eTaşın’da

Şehirler arası evden eve nakliyat işleminde operasyonun her aşaması çok daha doğru bir şekilde ve titizlikle planlamalıdır. Uzun yolda nakliyenin herhangi bir sorun yaşamaması için uzun yol tecrübesi olan şoförler ve uzun yola uygun tasarlanmış olan araçlar tercih edilmelidir. Aksi halde aracın yolda kalması ve sizin varışınızdan çok sonrasında eşyalarınızın ulaşması gibi tatsız durumlar söz konusu olabilir.

Yine uzun yola uygun olarak takvim de daha detaylı planlanmalıdır. Hem sizin hizmet talebinde bulunmanız hem de eTaşın olarak verdiğimiz hizmetin ne zaman olacağı ne kadar erken kararlaştırılırsa programınıza uygun bir takvim çıkarmak da o derece kolaylaşacaktır. 

Şehirler arası nakliyede doğru aracı ve ekibi bulmak çok daha zor olabilir. Bir iş günü içinde halledilemeyecek olan operasyonlar için, hali hazırda bu organizasyon için doğru insanlarla çalışan eTaşın, bu bağlamda da süreci size zaman kazandıracak şekilde yönetir.

eTaşın ile Güvenilir ve Sağlıklı Süreç Yönetimi

eTaşın olarak alanımızda sahip olduğumuz tecrübe ve profesyonel takım arkadaşlarımız ile taşınma sürecinin şehirler arası lokasyonlarda ne gibi gereksinimleri olduğunu biliriz. Eşyalarınızın doğru şekilde demonte edilmesi, hepsinin uzun yol boyunca zarar görmeyecek şekilde sarılıp paketlenmesi ve yerleşiminin de yine bu şartlara uygun şekilde yapılması önceliklidir.

eTaşın olarak size verebileceğimiz ek hizmetler de şehirler arası taşınma sürecini kolaylaştırır. Anahtar teslim taşınma için sunduğumuz temizlik, çilingir, elektrik (avize bağlanmaları) ve su tesisatı (çamaşır ve bulaşık makinelerin bağlanması)  hizmetleri bir başka şehirde bu gibi işler için arayışa girmekten sizi kurtarır. 

eTaşın ile süreci doğru, profesyonel ve sağlıklı bir şekilde yönetmek için hemen teklif alabilirsiniz. Türkiye çapındaki şehirler arasında taşınmanın maliyetini öğrenmek için web sitemizi ziyaret edebilir ve sadece birkaç sorunun cevabını vererek bütçe teklifi alabilirsiniz.

Gereksinimlerinizi öğrendikten sonra alanında uzman ekip arkadaşlarımız sizin için en doğru ekibi kurarak bütçesini çıkarır ve size iletir. Onaylamanız halinde ise belirlediğiniz tarihlerde taşınma işleminiz için gereken operasyon yürütülür. Size de taşınmanın keyfini sürmek kalır. Siz de hem şehir içi hem de şehirler arası taşınma işlemleriniz için hemen eTaşın’dan teklif alın!
 

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.