eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Silivri Ev Taşıma

Silivri Evden Eve Nakliyat

Oldukça büyük bir ilçe olan Silivri’nin hangi semtinde olduğunuz önemli değil; eTaşın sayesinde dilerseniz Beyciler’den dilerseniz Fener’den, Kadıköy’den, Fatih’ten ya da Çeltik’ten evinizi taşıyabilirsiniz. 

Güvenilir ve Uygun Maliyet

Taşınma süreci zahmeti kadar masrafı da barındıran bir süreç; eşyaların toplanması, elektrik, su, doğalgaz gibi enerjilerin kapatılması, ikamet değişiklikleri… Hem bedenen hem zihnen bu sürecin yeterince yorucu olması dışında bir de çıkan çeşitli masraflar taşınma için gerekli olan temel ihtiyaçlara ayrılacak bütçeyi de daraltabiliyor.

Maddi ve manevi yorgunluğun yanı sıra doğru bir nakliye firması ile çalışmak da kolay bir seçim olmuyor. Silivri Balaban’da ya da Büyük Sinekli’de ya da başka bir semtinde otururken şehrin diğer ucuna taşınacaksanız eşyalarınız kat edeceği yolun da bir risk faktörü olduğunu hesaba katmalı ve bu yüzden yeterli araçlar ile ekibe sahip bir firma da bulmalısınız.

eTaşın ile Çözün

Silivri AliBey’den, Ortaköy’den, Sayalar’dan, Yolçatı’dan ya da herhangi bir başka semtinden taşınacağınız zaman tüm bu yorucu kriterleri elemek isterseniz eTaşın ile çalışabilirsiniz. Taşınma sürecinin her aşamasına hakim, taşınacak olan insanların ihtiyaçlarını bilen ekibimiz ile hem güvenli hem zahmetsiz hem de uygun maliyette çözümler bulabilirsiniz.

Evinizin nerede olduğu, nereye taşınacağınız, evinizin kaç oda olduğu, asansör bulunup bulunmadığı gibi bazı sorulara internet sitemiz üzerinden cevap verebilir ve dolduracağınız formu bize iletebilirsiniz. Bu aşamadan sonra alanında uzman olan takım arkadaşlarımız çalışmakta olduğumuz nakliye firmaları arasından sizin için en uygun seçenekleri değerlendirir ve doğru seçimi yapar. Bütçesi çıkarıldıktan sonra ise bu fiyat tarafınıza sunulur, onaylamanız halinde ise operasyon planlandığı gibi başlatılır.

eTaşın sayesinde yalnızca temel taşınma prosedüründe yer alan değil, bazı başka ek hizmetleri de almanız mümkün. Yeni evinizi temizlemek için temizlik hizmeti, anahtar değişimi için çilingir hizmeti, elektrik ve su bağlantılarınız için tesisat hizmeti gibi ek hizmetlerimizinden faydalanarak gerekli olabilecek bu ihtiyaçlarınızı da eTaşın ile çözüme ulaştırabilirsiniz.

Siz de Silivri Kurfallı, Piri Mehmet Paşa, Selimpaşa ya da başka bir semtte ikamet ediyor ve taşınmak için güvenilir bir çözüm arıyorsanız hemen internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.