eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Şişli Ev Taşıma

Şişli Esentepe, Duatepe, Cumhuriyet ya da Fulya evden eve nakliyat olması fark etmeksizin her nokta arasında eTaşın’dan hizmet alabilirsiniz.

Taşınma çoğu zaman yorucu bir süreçtir. Bütün eşyaların toplanıp paketlenmesinin yanı sıra doğru bir nakliye firması bulmak çok zaman alır. Güvenilir, uygun maliyette ve alanında uzman olan bir firma arayışı zahmetinden kurtulup kolayca çözüme ulaşmak için eTaşın’dan hizmet alabilirsiniz.

eTaşın Nedir?

eTaşın, iş ortağı olarak belirlediği nakliye firmaları ile çalışır ve evden eve nakliye operasyonunu yönetir. eTaşın adresi üzerinden teklif alabileceğiniz eTaşın sayesinde tüm taşınma sürecini kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. 9 Mayıs, Gülbahar, Harbiye ya da Şişli’deki herhangi bir semtte oturmanız fark etmeksizin eTaşın’dan hizmet alabilirsiniz.

eTaşın Nasıl Çalışır?

eTaşın ile süreci online olarak başlatabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinde bulunan formu doldurarak teklif alabilirsiniz.

Oluşturduğumuz form nereden nereye ve ne zaman taşınacağınız, evinizin kaç oda olduğu, asansör bulunup bulunmadığı gibi bazı soruları içerir. Bu sorulara vereceğiniz cevaplar ve eklemek istedikleriniz ile birlikte formu doldurmanız halinde ihtiyaçlarınız uzman ekibimiz tarafından doğru bir şekilde analiz edilir.

Bu aşamadan sonra ekibimiz sizin için en uygun nakliye firmasını araştırır ve bütçe hazırlar. Hazırlanan bütçe sizin onayınıza sunulur. Onaylamanız halinde ise taşınma operasyonu belirlenen zamanda başlar.

eTaşın Farkı Nedir?

eTaşın, kurumsal bir hizmet sunar. Hali hazırda piyasada gereken araştırmaları yapıp birlikte çalışmaya başladığı nakliye firmaları alanında uzmandır. Şişli, Ergenekon, Eskişehir, Halaskargazi ya da Mecidiyeköy evden eve nakliye ihtiyacınız olması fark etmeksizin size aynı kalitede hizmet alabilirsiniz. Herhangi bir sorun olması halinde çözüm kurumsal bir kaynak tarafından sağlanır.

eTaşın Hizmetleri Nelerdir?

Şişli evden eve nakliye hizmetinin yanı sıra şehirler arası nakliye ihtiyaçlarınız, parça eşya taşıma için de eTaşın’dan hizmet alabilirsiniz. Evden eve nakliye hizmetlerinde “Anahtar Teslim Taşınma” hizmeti de talep edebilirsiniz.

Anahtar Teslim Taşıma Nedir?

Şişli evden eve nakliye hizmetiniz sırasında yeni eviniz için ihtiyaç duyacağınız temizlik hizmetini, çilingir, su ve elektrik tesisatı hizmetini de eTaşın’dan alabilirsiniz. Bu sayede evinizin aydınlatmalarının bağlanması, bulaşık makinesinin bağlanmasını, kilit değiştirilmesini tek elden sağlayabilirsiniz. Ayrıca taşınmadan bir gün önce eviniz temizlenmiş olacağı için de çok daha az yorucu olacak şekilde taşınabilirsiniz.

Siz de şimdi eTaşın’dan fiyat teklifi alarak taşınmanın tüm yorucu detaylarını işin uzmanı olanlara bırakabilir ve yeni bir eve taşınmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Hemen internet sitemizi ziyaret ederek teklif alın

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.