eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

İzmir Torbalı Evden Eve Nakliyat

eTaşın ile zahmetsiz, ekonomik ve profesyonel bir taşınma deneyimi yaşamak için hemen teklif alın!

Taşınmanın en zahmetli aşamalarını işin uzmanlarına bırakıp sadece yeni evinizin heyecanını yaşamak istiyorsanız eTaşın ile hemen iletişime geçmelisiniz. İster Saipler, Pancar, Atalan, Çakırbeyli, Bülbüldere Mahallesi olsun ister 19 Mayıs, Bozköy, Çaybaşı, Dağkızılca, Düverlik Mahallesi ister İzmir Torbalı’nın bir başka semti, fark etmeksizin, evden eve nakliye hizmeti için eTaşın’dan teklif alabilirsiniz.

eTaşın Nedir?

eTaşın, pek çok iş ortağı nakliye firması bulunan ve ihtiyaca özel olarak taşınma operasyonunu kurgulayabilen kurumsal bir firmadır. Bununla birlikte online olarak başvuru yaparak fiyat teklifi alınabilmesine olanak tanıyarak çok pratik bir yöntem sunar.

eTaşın’dan Nasıl Hizmet Alınır?

Ahmetli, Alpkent, Bülbüldere, Dağteke Mahallesi ya da İzmir Torbalı genelinde herhangi bir semt için evden eve nakliye hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu doğrultuda eTaşın internet sitesi üzerinden bazı soruların bulunduğu formu doldurarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Neden Form Doldurarak Başvuru Yapılıyor?

Alandaki uzmanlığımız sayesinde taşınma ihtiyacınızın kapsamını belirlemek üzere gerekli olan soruları biliyoruz. Bu soruların cevaplarını ve varsa eklemek istediklerinizi yazabileceğiniz formu doldurmanız hiç vakit kaybetmeden sizin için gereken analizi yapabilmemizi sağlıyor.

eTaşın ile Süreç Nasıl İlerler?

Demirci, Helvacı, Karakızlar, Karakuyu Mahallesi evden eve taşımacılık için de Karaot, Göllüce, Pamukyazı, Ortaköy, Türkmenköy Mahallesi ve diğer tüm semtler için de öncelikle ihtiyaçlarınız özelinde bir kapsam belirlenir.

İnternet sitemizde bulunan formu doldurup göndermenizin akabinde uzman ekip arkadaşlarımız tarafından ihtiyaçlarınız analiz edilir. Bu aşamadan sonra ise iş ortaklarımız arasından sizin için en doğru tercih olabilecek nakliye firması seçilir ve bütçe çıkarılır. Çıkarılan bütçenin size iletilmesinden sonra onaylamanız halinde taşınma operasyonunuz belirlenen kapsamda ve belirlenen zamanda gerçekleşir.

Anahtar Teslim Taşınma Nedir?

Yeni evinizde ihtiyaç duyacağınız temizlik, çilingir, bulaşık makinesi bağlantısı, aydınlatmaların takılması gibi ihtiyaçlarınızın da karşılanmasını kapsayan bir taşınma paketidir.

eTaşın Avantajları Nelerdir?

Şehitleri Tepeli, Torbalı, Yedi Eylül ya da diğer semtlerde hatta şehirler arası nakliye hizmetine ihtiyaç duyduğunuz zaman eTaşın ile kurumsal bir hizmet alırsınız. Tek başınıza yapmak zorunda kalacağınız nakliye firması araştırma işlemine gerek kalmadan eTaşın sayesinde alanında uzman olan firmalar içinden size en uygun olan çalışırsınız. Profesyonel ekipler sayesinde eşyalarınızın zarara uğramasından çekinmezsiniz.

Siz de profesyonel ve güvenilir bir hizmet almak için hemen eTaşın’a başvurun.

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.