eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Ümraniye Ev Taşıma

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye’nin hangi semtinde olursanız olun eTaşın ile hızlı ve güvenilir bir hizmet alabilirsiniz. Çakmak, Esenşehir, Ihlamurkuyu, Aşağı Dudullu ya da diğer semtlerinden herhangi biri olması fark etmeksizin hem uygun maliyette hem de daha kısa sürede evden eve nakliye hizmeti eTaşın ile mümkün. 

Taşınmak Eziyet Olmasın

Taşınma sürecine giriştiğiniz anda almanız gereken kolilerden toplamanız gereken eşyalara, atılacak eşyalar ile taşınacak eşyaların sınıflandırılmasından doğru bir nakliye firması bulmaya kadar uzun ve yorucu bir süreç sizi bekliyor olacak. Bunların hepsini tek bir merkezden yönetmek için bir ekiple çalışmadığınız sürece de bedenen ve zihnen yorulacak olduğunuz gibi ciddi bir zaman ayırmanız da kaçınılmaz olacak.

Ümraniye evden eve nakliye hizmeti için doğru bir firma aramak, tek tek fiyat ve performansı karşılaştırmak ve tüm sürecin zararsız bir şekilde ilerlemesini sağlamak için güvenilir ve ekonomik bir seçim yapmak da hayli vaktinizi alacak. Ancak eTaşın’ı tercih etmeniz halinde tüm bu süreci kolaylaştırabilir ve istediğiniz kalitede bir hizmet alabilirsiniz.

eTaşın ile Taşınmanın Tadını Çıkarın

Ümraniye Namık Kemal, İnkılap, Kazım Karabekir ya da herhangi bir başka semtte ikamet ediyor olabilirsiniz. Ümraniye içinde evden eve nakliye hizmetine ihtiyaç duyuyor ya da bir başka şehre taşınacak da olabilirsiniz. Tüm bunlar geniş bir hizmet ağına sahip olan etaşın ile mümkün. Üstelik yapmanız gereken de çok basit.

İnternet sitemizi ziyaret ederek ne zaman ve nereden nereye taşınacağınızı, ikamet ettiğiniz ya da taşınacak olduğunuz yerde asansör bulunup bulunmadığını, evinizin kaç oda olduğunu ve bazı diğer soruları cevaplamanız gerekiyor. Bize vereceğiniz bu bilgiler sayesinde taşınma operasyonu için ne kadar bir hacme sahip olduğunuzu belirleyebiliriz.

Bununla birlikte eTaşın sayesinde bazı ek hizmetler almanız da mümkün; yeni evinizin temizliği, çilingir, avize ve beyaz eşya bağlantıları gibi ihtiyaçlarınız için de bizden destek alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bunları istediğinizi de belirtmek.

Bu aşamadan sonra alanından uzman olan eksperlerimiz birlikte çalıştığımız firmalar arasından takviminize ve ihtiyacınıza uygun olan nakliye firmaları arasından bir değerlendirme yapar ve bütçe çıkarır. Bütçenin çıkarılmasının akabinde ise sizinle iletişime geçilir. 

Onay vermeniz halinde belirlenen kapsamda ve zamanda taşınma işleminiz gerçekleştirilmiş olur. eTaşın ile taşınmanın kolaylığını şimdi yaşayın.

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.