eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?

Güvenilir nakliye modeli ve ek hizmetlerimizle taşınmak artık çok kolay.

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Zeytinburnu Ev Taşıma

Evinizi taşıma sürecinde yapılması gerekenlere ait uzun bir listeniz olur: Eşyalarınızı paketlemek, uygun maliyette bir nakliye firması bulmak, yeni evi temizlemek, yerleşmek, adres değişikliği, varsa çocuğunuz için okul değişikliği vs.

Bu zorlu süreçte en azından evden eve nakliyat için güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız eTaşın’da istediğinizi bulabilirsiniz. Bir nakliye platformu olan eTaşın’da ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizin için en kaliteli ve en uygun maliyetteki çözümleri bulabilirsiniz.

Kolayca Taşınmak İçin eTaşın

Beştelsiz Mahallesi, Kazlıçeşme Mahallesi, Yeşiltepe Mahallesi ya da bir başka lokasyon... Zeytinburnu’nda nerede oturuyor olduğunuzun hiçbir önemi yok. Her lokasyon için evden eve nakliye fiyatlarında en uygun teklifler ve kaliteli bir hizmet eTaşın’da!

İnternet sitemiz üzerinden taşınma işleminiz için ihtiyacımız olan bazı bilgileri bize göndermekle süreci başlatabilirsiniz. Nerede oturduğunuz, nereye ve ne zaman taşınacağınız, kaç metrekare bir evinizin olduğu ve asansörlü evden eve nakliyatta fiyatlar değiştiği için asansör bulunup bulunmadığı gibi temel bazı bilgileri sizden aldıktan sonra eksperlerimiz tarafından ihtiyaçlarınız analiz edilir.

Bu ihtiyaçlara uygun olan ve hali hazırda iş ortağımız olarak çalıştığımız nakliye firmaları ile görüşür ve sizin için en doğru seçimi yapıp bütçenizi hazırlarız. Bu bütçe müşteri temsilcilerimiz tarafından size iletilir ve onaylamanız halinde de taşınma operasyonunu hemen başlatırız.

Anahtar Teslim Taşınma

Ev taşımanın her aşaması ayrı bir zorluk içeriyor. Bu sebeple de uzman bir ekipten yardım almanız eşyaların doğru paketlenmesini, paketleme araçlarının hazır olmasını, dikkatli bir şekilde taşınıp yerleştirilmesini, demonte ve monte edilmesini sağlıyor. 

eTaşın’da bunların hepsinin yanı sıra ihtiyacınız olabilecek bazı ek hizmetleri de bulmanız mümkün oluyor. Yeni evinizin temizlenmesini, bulaşık ve çamaşır makinelerinizin bağlanmasını, avizelerinizin takılmasını ya da elektrik bağlantısına ihtiyaç duyan diğer kurulumlarınızın yapılmasını sağlamak üzere bu konuda uzman olan kişileri de ekibimize dahil edebiliyoruz. Bununla birlikte kapı kilidinin değiştirilmesi gibi bir zorunluluk için çilingir hizmeti de sağlıyoruz. Böylelikle de siz yeni evinize taşınırken gereken her şeyi tek bir platform üzerinden çözüme kavuşturabiliyorsunuz.

eTaşın ile taşınma işlemi keyif verici bir deneyime dönüşebilir. Siz de kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde taşınma işlemini gerçekleştirmek için hemen eTaşın üzerinden gerekli olan bilgileri bizimle paylaşın ve uzman bir ekiple taşınmak için maliyeti öğrenin!

 

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.

eTaşın Popüler Aramalar

Bakırköy Evden Eve NakliyatGaziosmanpaşa Evden Eve NakliyatBakırköy Beşiktaş Arası Evden Eve NakliyatEtimesgut Evden Eve NakliyatÜsküdar Evden Eve NakliyatBaşakşehir Evden Eve NakliyatÜmraniye Evden Eve NakliyatMaltepe Evden Eve Nakliyatİzmir Evden Eve NakliyatPendik Evden Eve NakliyatKüçükçekmece Evden Eve NakliyatKadıköy Evden Eve NakliyatBeylikdüzü Evden Eve NakliyatKartal Evden Eve NakliyatSarıyer Evden Eve NakliyatBağcılar Evden Eve NakliyatEsenyurt Evden Eve NakliyatAvcılar Evden Eve NakliyatBeyoğlu Evden Eve NakliyatAtaşehir Evden Eve NakliyatBahçelievler Evden Eve NakliyatBeşiktaş Kadıköy Arası Evden Eve NakliyatBüyükçekmece Evden Eve NakliyatSancaktepe Evden Eve NakliyatSilivri Evden Eve NakliyatÇekmeköy Evden Eve NakliyatFatih Evden Eve NakliyatŞişli Evden Eve NakliyatZeytinburnu Evden Eve NakliyatEyüp Evden Eve NakliyatBeşiktaş Evden Eve NakliyatGüngören Evden Eve NakliyatSultangazi Evden Eve NakliyatBayraklı Evden Eve NakliyatTuzla Evden Eve NakliyatBalçova Evden Eve NakliyatEsenler Evden Eve NakliyatBayrampaşa Evden Eve NakliyatBakırköy Sarıyer Arası Evden Eve NakliyatKağıthane Evden Eve NakliyatKadıköy Beşiktaş Arası Evden Eve NakliyatBeykoz Evden Eve NakliyatMenderes Evden Eve NakliyatBakırköy Şişli Arası Evden Eve NakliyatBakırköy Maltepe Arası Evden Eve NakliyatGaziemir Evden Eve NakliyatMenemen Evden Eve NakliyatNarlıdere Evden Eve NakliyatTorbalı Evden Eve NakliyatBergama Evden Eve NakliyatBakırköy Beyoğlu Arası Evden Eve NakliyatBakırköy Üsküdar Arası Evden Eve NakliyatUrla Evden Eve Nakliyatİstanbul Evden Eve NakliyatBursa Evden Eve NakliyatGebze Evden Eve NakliyatGüzelbahçe Evden Eve NakliyatFoça Evden Eve NakliyatAnkara Evden Eve Nakliyatİstanbul Ankara Arası Evden Eve Nakliyat