eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetinizi en profesyonel ekiplerle gerçekleştirip yeni evinize hemen yerleşmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! eTaşın olarak sektördeki 15 yılı aşkın tecrübemizin getirdiği yetkinlik sayesinde; siz değerli müşterilerimizin Ataşehir evden eve nakliyat, Ataşehir parça eşya taşıma, Ataşehir ofis nakliyesi ve depolama hizmeti ihtiyaçlarına en güzel çözümleri üretiyoruz. Bu bağlamda evinizi en kaliteli tekniklerle taşıyor ve konforlu bir nakliyat hizmeti deneyimlemenizi sağlıyoruz. 

İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan ve bölgenin en prestijli ilçelerinden birisi olan Ataşehir, taşınmak gibi bir düşüncesi bulunan kişilerin aklına ilk gelen lokasyonlardan bir tanesidir. Bu durumun en temel sebebi bölgenin sahip olduğu konum ve avantajlarıdır. Çünkü Ataşehir bölgesi; önemli kültür merkezlerine sahip olması, iş olanakları, nezih çevresi ve sosyal ortamları nedeniyle İstanbul’daki en gelişmiş lokasyonlar arasında yer almaktadır. Bu bağlamda evden eve nakliyat faaliyetinin sıkça talep gördüğü bir ilçe haline gelen Ataşehir’de, sizlere en profesyonel nakliyat hizmetini sağlamak için geniş hizmet modellerimizle yanınızdayız. En iyi nakliyeciler eşliğinde güvenilir bir taşınma deneyimi yaşamak istiyorsanız sitemizdeki taşıma talep formunu doldurabilir ve süreci başlatabilirsiniz. 

Ataşehir Evden Eve Taşımacılık

Ataşehir evden eve taşımacılık hizmeti kendi içerisinde onlarca adım ve işlem barındırmaktadır. Bu nedenle Ataşehir evden eve nakliyat hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken birçok adım mevcuttur. Ancak bu adımlarla uğraşmak sizin için fazlasıyla yorucu olabilir. eTaşın olarak Ataşehir evden eve nakliyat veya parça eşya taşımacılık, ofis nakliyesi hizmeti alan kullanıcılarımızın yeni evlerine hiç yorulmadan yerleşmesi, eşyalarının güvenle nakliye edilmesi için yenilikçi nakliyat hizmeti modellerimizle yanınızdayız. 

Kullanıcılarımıza en kaliteli nakliye hizmetini verebilmek için ilk olarak taşıma talep formumuz üzerinden nasıl bir hizmet talep ettiklerini öğreniyor, süreci bu doğrultuda şekillendiriyoruz. Aynı zamanda taşınmalarda görevlendirdiğimiz ekiplerin her birinin alanında uzman ve tecrübeli olmasına büyük özen göstermekteyiz. Çünkü nakliyat sürecini organize eden ve yöneten ekipler ne kadar tecrübeli olursa, eşyalarınızın yeni evinize güvenli bir şekilde yerleştirilme ihtimali de o kadar fazla olacaktır. 

eTaşın’da kriterlerinize en uygun nakliye ekibini bulmak çok kolay bir işlemdir. Çünkü sizler için geliştirdiğimiz taşıma talep formumuz üzerinden, birkaç tıklama ile Ataşehir evden eve nakliyat hizmetinizi en iyi koşullarda yerine getirecek ekiplerimize ulaşabilirsiniz. Temel bilgilerinizi ve nasıl bir hizmet talep ettiğinizi bizlere iletmenizin ardından alanında uzman eksperlerimiz sizler için bir çalışma yapar. Sonrasında hızlıca fiyat ve paket bilgisine erişirsiniz. Süreci onaylamanız durumunda ise talep ettiğiniz evden eve nakliyat, parça eşya taşıma veya ofis nakliyesi hizmetiniz kısa süre içerisinde faaliyete dökülerek yeni evinize aynı gün içerisinde yerleşmeniz sağlanır. Sizde kolay bir şekilde profesyonelce yönetilen Ataşehir nakliye hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız bize ulaşmanız veya taşıma talep formumuzu doldurmanız yeterlidir. 

Ataşehir Sigortalı Nakliyat

Ataşehir sigortalı nakliyat hizmeti seçeneğimiz, özellikle eşyalarını finansal koruma altına almak isteyen müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Çünkü sigortalı taşıma hizmetimizin sunduğu en büyük kolaylıklardan bir tanesi eşyalarınızı hem fiziksel hem de maddi açıdan güvence altına almasıdır. 

Ataşehir evden eve, Ataşehir parça eşya veya Ataşehir ofis nakliyesi hizmetleriniz kapsamında taşınacak eşyalarınız sizin için ayrı bir öneme sahip olabilir. Örnek vermek gerekirse; Ataşehir evden eve nakliyat hizmetimiz ile taşınacak eşyalarınızın arasında sizin için maddi açıdan çok değerli bir vazo var. Bu ve benzeri eşyalarınızı sigortalı nakliyat sistemimiz sayesinde potansiyel kazalardan koruyabilir ve olası masrafları önleyebilirsiniz. Çünkü sigortalı nakliyat kapsamında taşınan eşyalarınızın başına Ataşehir nakliye hizmeti süresince herhangi bir zarar gelirse oluşan masraf sigorta kuralları çerçevesinde sağlanır ve ekstra masraflarla uğraşmadan süreci tamamlarsınız. Sigortalı nakliyat hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve evinizi en güvenilir nakliye modelleriyle taşıtmak istiyorsanız hemen tıklayın!

Ataşehir Asansörlü Nakliyat

Ataşehir asansörlü nakliyat hizmetimiz, sürece rahatlık ve esneklik katması nedeniyle evden eve nakliyat, ofis nakliyesi ve parça eşya taşımacılığında sıkça kullandığımız hizmet modellerimizden bir tanesidir. Hem ekiplerimiz hem de ev taşıma hizmeti alan müşterilerimiz için süreci fazlasıyla konforlu hale getirerek hızlandıran asansörlü nakliyat hizmetimizde, sizler için son sistem ürünlerle faaliyet göstermekteyiz. Bu sayede sağlam bir şekilde paketlenen eşyalarınızın, binadan indirilme ve yeni evinize taşınma adımlarını daha güvenilir bir şekilde tamamlayabiliyoruz. En profesyonel nakliyecilerden Ataşehir asansörlü nakliyat hizmeti almak ve bunu en ucuz fiyatlar eşliğinde sağlamak istiyorsanız tek yapmanız gereken eTaşın’ın taşıma talep formunu doldurmaktır. Sonrasındaki bütün adımlar uzman ekiplerimiz tarafından baştan sona yönetilir ve yeni evinize hızlıca yerleşmeniz sağlanır. 

Ataşehir Parça Eşya Taşıma

Ataşehir nakliyat hizmeti modellerimiz arasında evden eve nakliyeden sonra en fazla talep edilen hizmetlerimizden birisi Ataşehir parça eşya taşıma hizmetimizdir. Ufak boyuttaki eşyalarınızın taşınması için büyük kolaylıklar sağlayan bu hizmet modelimizde; masa, klima, sehpa, televizyon, tablo ve süpürge gibi parça eşyalarınızı en ucuz fiyatlarla nakliye ettirebilirsiniz. Ataşehir parça eşya taşımacılığında ödenecek fiyat, katedilen mesafeye ve taşınacak eşyaların hacmine göre belirlenir. Böylelikle küçük parça eşyalarınızı nakliye ettirmek için evden eve nakliye hizmeti almış gibi bir ücret ödemeden, ucuz fiyatlı bir Ataşehir parça eşya taşıma hizmet almış olursunuz.

Ataşehir Anahtar Teslim Taşıma

Ataşehir evden eve nakliyat, parça eşya taşımacılık ve ofis nakliyesi hizmetimizde tercih edebileceğiniz anahtar teslim taşıma modelimiz sayesinde taşınma işlemleriniz en konforlu yöntemlerle gerçekleştiriliyor. Taşınma süreciniz için yeni evinizinde; temizlik, tesisat, kurulum, montaj ve çilingir gibi hizmetlere ihtiyaç duyabilirsiniz. eTaşın olarak müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde yerine getirmek için süreç içerisindeki bütün işlemlerinizi uzman ekiplerimiz ile hallediyoruz. Bu sayede tam anlamıyla sadece bize anahtarını teslim ederek yeni evinize taşınabilir ve aynı gün içerisinde yerleşebilirsiniz. 

Anahtar teslim taşıma veya farklı hizmet modellerimiz ile evinizi taşıtmak istiyorsanız taşıma talep formumuzu doldurup hemen taşınmaya başlayabilirsiniz. 

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.