eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Sultangazi Ev Taşıma

Sultangazi evden eve nakliye ihtiyacınız için güvenilir ve ekonomik bir çözüm bulmak için saatlerce araştırma yapmanıza gerek yok. eTaşın sayesinde ihtiyacınız olan nakliye firmasını kolayca bulabilir, hızlı, profesyonel ve güvenilir bir hizmet alabilirsiniz.

eTaşın Nedir?

Sultangazi 50. Yıli Cebeci, İsmetpaşa ya da başka bir semt fark etmeksizin evden eve nakliye ihtiyacınız için gerekli olan nakliye firmasını bulabilecek ve operasyonu yürütebilecek kurumsal bir platformdur.

eTaşın’dan Nasıl Hizmet Alınır?

Sultangazi evden eve taşımacılık için nakliye firmalarını araştırmanıza gerek kalmadan eTaşın’dan hizmet alabilirsiniz. eTaşın internet sitemiz üzerinden sizin için hazırladığımız formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Sultangazi Uğur Mumcu, Zübeyde Hanım, Sultançiftliği, Gazi ya da bir başka semt olması fark etmeksizin nereden nereye taşınacağınız, ne zaman taşınmayı planladığınız, mevcut ya da yeni evinizde asansör olup olmadığı gibi bazı soruları cevaplayarak formu doldurabilirsiniz.

Bu aşamadan sonra ise nakliye alanında eksperlerden oluşan ekibimiz iş ortağımız olan nakliye firmaları arasından sizin için en uygun seçenekleri belirleyerek bütçe oluşturur ve taşınma maliyetiniz olan fiyatı size iletir. Onaylamanız halinde ise taşınma işleminiz eksiksiz olarak eTaşın tarafından yönetilir.

Sultangazi Evden Eve Nakliye Fiyatlarınız Nedir?

Esentepe, Cebeci, Eski Habipler ya da Yayla Mahallesi’nde oturuyor ve Sultangazi içinde başka bir semte, başka bir ilçeye, hatta başka bir ile bile taşınacak olabilirsiniz. Mesafenin de etkili bir parametre olmasının yanı sıra evinizdeki eşyanın ne kadar olduğu, taşınmanız için ne büyüklükte bir ekip kurulacağı, taşınmanın ne kadar iş gücü gerektirdiği gibi pek çok kritere göre fiyat farklılık gösterir. Ayrıca talep edebileceğiniz “Anahtar Teslim Taşınma” ya da eşyalarınızı sigortalamak da yine fiyatta değişikliğe sebep olacaktır. 

Anahtar Teslim Taşınma Nedir?

Sultangazi evden eve nakliye ihtiyacınız yalnızca eşya taşımadan ibaret değildir. Yeni evinizin temizlenmesi, bulaşık makinenizin bağlanması, aydınlatma için kullandığınız avize, lamba gibi bağlantıların yapılması ve anahtar kilidi değiştirmeniz de gerekmektedir.

eTaşın olarak yeni evinizin bir gün önce temizletilmesini, su ve elektrik tesisatı, çilingir gibi ihtiyaçlarınızın da taşındığınız gün tarafımızdan karşılanması mümkündür. Bu hizmeti talep etmeniz halinde taşınma operasyonunuz buna göre organize edilir.

Anahtar Teslim Taşınmanın yanı sıra yine istemeniz halinde eşyalarınızın sigortasını da yaptırabilir ve olası bir zararda mali açıdan daha büyük masrafların önüne geçebilirsiniz.

Siz de taşınma sürecini hiç yorulmadan eTaşın ile çözüme ulaştırabilirsiniz. Hemen internet sitemizi ziyaret edip formu doldurarak bizden fiyat teklifi alabilirsiniz

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.