eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

İzmir Bergama Evden Eve Nakliyat

eTaşın ile evden eve nakliyede konforlu, ekonomik ve profesyonel bir taşınma deneyimi yaşamak için hemen teklif alın!

İzmir Bergama Ahmetbeyler, Armağanlar, Atatürk Mahallesi, Barbaros, Çakırlar, Dağıstan, Eğiller Mahallesi ya da Bergama’nın herhangi bir semti için evden eve taşımacılık hizmetine ihtiyaç duyduğunuz zaman eTaşın’dan hizmet alabilirsiniz.

eTaşın Nedir?

İş ortağı olan onlarca nakliye firması ile birlikte hizmet veren, online olarak başvuru yaparak teklif alabileceğiniz kurumsal nakliye firmasıdır.

eTaşın’dan Nasıl Hizmet Alabilirim?

İster Akçenger, Atmaca, Çeltikçi, Çitköy Mahallesi’nde isterseniz Dereköt, Fatih, Göbeller, Hacıhamzalar Mahallesi’nde isterseniz de Bergama’daki herhangi bir başka semtte oturuyor olun eTaşın internet sitesi üzerindeki hazır formu doldurarak teklif alabilirsiniz.

eTaşın’da Süreç Nasıl İlerler?

Nereden nereye ve ne zaman taşınacağınız, evinizin kaç oda olduğu, asansör bulunup bulunmadığı gibi temel soruları cevaplayabileceğiniz, isteğinize göre ek olarak da notlarınızı iletebileceğiniz formu doldurup göndermenizin akabinde alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız ihtiyaçlarınız için bir analiz yapar. Bu doğrultuda sizin için iş ortaklarımız arasından en uygun nakliye firmasını belirler ve ekibi oluşturur. Sonrasında ise çıkarılan bütçe size iletilir ve onaylamanız halinde de belirlenen zaman aralığında ve kapsamda taşınma operasyonunuz gerçekleştirilir.

Anahtar Teslim Taşınma Nedir?

Yeni evinizde yapılması gereken temizlik ihtiyacının, bulaşık makinesi gibi bağlantıların, aydınlatma takılması gibi ihtiyaçların ve kapı kilidinin değiştirilmesinin tümünü kapsayan bir pakettir. Bu doğrultuda Halilağalar, Güneşli, İkizler, İncecikler ya da bir başka mahalle olması fark etmeksizin yeni taşındığınız muhitte bu ihtiyaçlar için arayışa girmenize gerek kalmaz. Bu ihtiyaçlarınızı karşılayan “Anahtar Teslim Taşınma” hizmeti kapsamında eTaşın tarafından verilir.

eTaşın’ın Avantajları Nelerdir?

Her şeyden önce kurumsal bir firmadan hizmet alarak daha güvenilir bir çözüm yoluna sahip olursunuz. Alanında uzman olan nakliye firmaları ve ekipler ile çalışarak eşyalarınızın zarar görme riskini minimuma indirirsiniz. Sizin yerinize tüm operasyonun yönetilmesini tercih ederek taşınırken zaman, para ve enerji harcamak zorunda kalmazsınız.

İster Kozluca, Öksüzler, Oruşlar Mahallesi isterseniz de Bergama’nın bir başka mahallesinde evden eve nakliye hizmetine ihtiyaç duyun; eTaşın’dan hizmet alarak taşınma sürecini profesyonel ve zahmetsiz bir şekilde geçirebilirsiniz. Hemen siz de teklif alın!

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.