eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

İzmir Urla Evden Eve Nakliyat

eTaşın ile evden eve nakliye sürecinde tamamen profesyonel ve güvenilir bir hizmet alarak süreci sorunsuz ve zahmetsiz yönetebilirsiniz.

Taşınmak yorucu bir süreç. Ancak eTaşın sayesinde taşınmaya dair bildiğiniz ezberler bozulacak, taşınmanın keyfini yaşayacaksınız. İzmir Urla evden eve nakliye ihtiyacınız için eTaşın’dan faydalanabilir, hemen teklif alabilirsiniz.

eTaşın Nedir?

Bünyesinde birçok nakliye firması bulunduran, ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun seçimi yaparak taşınma sürecinizi yöneten kurumsal bir firmadır. Online olarak başvuru yapabileceğiniz eTaşın’dan hizmet almak için İzmir Urla Altıntaş, Atatürk, Balıkova, Barboros, Gülbahçe ya da bir başka semt olmanız hiç fark etmeden teklif alabilirsiniz.

eTaşın Nasıl Hizmet Verir?

İzmir Urla Birgi, Çamlıçay, Demircili, Güvendik, Kalabak ya da Kuşçular mahallesinde ikamet ediyor olabilirsiniz. Hangi semtte olduğunuz fark etmeksizin eTaşın’dan alacağınız hizmet kapsamı ihtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda düzenlenir.

eTaşın internet sitesi üzerinde bulunan online formu doldurup göndererek ihtiyaç duyduğunuz kapsamı belirlememizi sağlamanız yeterli. Alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız nereden nereye ve ne zaman taşınacağınız, evinizin kaç oda olduğu, binada asansör bulunup bulunmadığı gibi belli başlı sorulara vereceğiniz cevaplar doğrultusunda analiz yapar ve ihtiyaçlarınıza en uygun firmalar arasından en ekonomik çözümü belirler.

Bütçe çıkarıldıktan sonra tarafınıza iletilir ve uygun görmeniz halinde ise kararlaştırılan zaman diliminde, kapsama uygun olarak taşınma süreciniz eTaşın tarafından yönetilir.

eTaşın’ın Avantajları Nelerdir?

eTaşın ile çalışarak kurumsal bir hizmet almış olursunuz. Mağduriyet yaşamanız halinde karşınızda her zaman bir ilgili bulabilirsiniz. Güvenilir ve ekonomik bir nakliye firması bulmak için harcayacağınız vakit size kalır. Tamamen alanında uzman ekiplerle çalışacağınız için eşyalarınızın güvenliği konusunda endişeye kapılmanıza gerek olmaz. 

Anahtar Teslim Taşınma Nedir?

Yeni eviniz için bazı ek hizmetlere ihtiyaç duyabilirsiniz. İster Torasan’dan Kuşçular mahallesine ister Hacı İsa’dan İskele Mahallesine, isterseniz de Şirinkent’ten Uzunkuyu Mahallesine taşınıyor olun, temizlik, tesisat, çilingir gibi ihtiyaçlarınız olacaktır.

Yeni taşındığınız yerde bu ihtiyaçlarınız için arayışa girmek istememeniz halinde yeni evinizin bir gün önce temizlenmesi; bulaşık makinenizin bağlanması için su tesisatçısı, aydınlatmalarınızın takılması için elektrik tesisatçısı, kapı kilidinizin değişmesi için çilingir bizim tarafımızdan “Anahtar Teslim Taşınma” kapsamında karşılanır.

Siz de taşınmanın konforlu ve profesyonel deneyimini yaşamak için hemen eTaşın’dan teklif alın. 

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.