eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Sancaktepe Ev Taşıma

Sancaktepe evden eve nakliyat ihtiyacınız tek tek firma aramakla uğraşmanıza gerek yok. eTaşın sayesinde hızlı ve güvenilir çözümlere uygun maliyetlerle ulaşabilirsiniz.

Taşıma süreci her zaman yorucu bir dizi işlem gerektiriyor. Eşyaların toplanması, paketlenmesi gibi işlemlerin altından kendi başınıza kalkacak olsanız bile taşınması ve nakliyesi için güvenilir bir hizmet almaya ihtiyacınız olur. Aksi halde, eşyalarınızın yanlış şekilde yerleştirilmesi ve taşınması daha fazla zarara sebep olabilir. 

Sancaktepe Abdurrahmangazi, Atatürk, Kemal Türker ya da Meclis Mahallesi olması fark etmeksizin Sancaktepe eşya taşıma hizmeti için eTaşın yanınızda!

eTaşın’dan Nasıl Hizmet Alabilirsiniz?

www.etasin.com adresine girerek sizin için hazırladığımız formu doldurabilirsiniz. Sancaktepe Akpınar, Fatih, Eyüp Sultan, İnönü Mahalleleri ya da bir başka lokasyondan yine Sancaktepe içinde bir yere, başka bir ilçeye, hatta şehir dışına bile taşınacak olmanız fark etmez.

Nereden nereye ve ne zaman taşınacağınız, evinizin kaç oda olduğu, asansör bulunup bulunmadığı gibi bazı soruları cevaplayarak ihtiyaçlarınızı ve planınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Bunun akabinde ise eTaşın olarak iş ortaklarımız olan nakliye firmalarından sizin için en uygun seçimi yaparak bütçe çıkarabiliriz. Eksperlerimiz tarafından çıkarılan bütçenin size iletilmesi ve sizin de onaylamanız halinde süreci hemen başlatabiliriz.

eTaşın’ın Hizmet Kapsamı Nedir?

Sancaktepe evden eve nakliyat için Meclis, Mevlana, Paşaköy, Yunus Emre, Yenidoğan ya da bir başka semtte oturuyor olmanız hiç fark etmez; bulunduğunuz lokasyon için hizmet verebilecek olan güvenilir bir nakliye firmasını sizin için biz buluruz. Eşyalarınızın güvenilir ve profesyonel bir şekilde taşınması için hizmet verebilecek olan doğru nakliye firması ile gereken anlaşmayı sağlar ve planladığınız şekilde taşınmasını sağlarız. Bu doğrultuda ise eşyalarınızın paketlenmesi, kolilenmesi, yüklenmesi, yeni evinize ulaştırılması, boşaltılması ve yerleştirilmesi bizim tarafımızdan yönetilecek olan operasyona dahildir. Bununla birlikte eğer isterseniz “Anahtar Teslim Taşıma” hizmeti de alabilirsiniz. 

Anahtar Teslim Taşınma Nedir?

Merve Mahallesi’nden Veysel Karani, Atatürk, Emek, İnönü ya da Sancaktepe’nin başka bir ilçesine taşınabilirsiniz. Lokasyon farkı olmaksızın sizin için bir taşınmanın temel gereksinimlerini karşılayabiliriz.

Evden eve nakliye hizmetinin dışında yeni evinizin temizlenmesi için temizlik hizmetinin verilmesi, bulaşık makinenizin bağlanması için su tesisatı, aydınlatmalarınızın takılması için elektrik tesisatı hizmeti ve anahtar kilidinin değişmesi için de çilingir hizmeti yine bizim tarafımızdan verilebilir. Bunun dışında yine sizin istemeniz halinde eşyalarınızın sigortalanması da mümkündür. 

Siz de güvenilir ve ekonomik bir nakliye firması ile taşınmak istiyorsanız hemen eTaşın’dan bütçe alabilirsiniz.

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.