eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Bakırköy Ev Taşıma

Bakırköy Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Kalite

İstanbul’un en köklü semtlerinden biri olan Bakırköy’de hangi semtte oturduğunuz hiç fark etmeksizin evinizi rahatça taşıyabilirsiniz. Dilerseniz Ataköy’den Osmaniye’ye, dilerseniz Zuhuratbaba’dan Cevizlik’e taşının. Eşyalarınızın güvenli ve sorunsuz bir şekilde taşınması için aradığınız uygun fiyatta hizmeti eTaşın ile bulabilirsiniz.

Şehir içindeki sıkışık trafik, Bakırköy gibi köklü ilçelerin bazı eski semtlerinde bulunan dar sokaklar taşınmanın güvenilir olmasını zorunlu kılıyor. Bu yüzden de Bakırköy içinde taşınma gerçekleştirecek olan ekibin alanında uzman ve profesyonel şekilde ihtiyaçlarınıza cevap vermesi de önem arz ediyor. eTaşın ise size dilediğiniz uzmanlığı ve profesyonelliği sunan alternatifleri getiriyor.

eTaşın ile Taşının

Bakırköy Basınköy, Yenimahalle, Sakızağacı ve diğer tüm semtleri için eTaşın hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bakırköy’de evden eve nakliye için sizden alacağımız bazı cevaplar ile bu alanda uzman eksperlerimiz tarafından ihtiyaçlarınız doğrultusunda gereken hizmetin bütçesini çıkarabiliriz.

eTaşın’dan hizmet almaya başlamadan önce Bakırköy’de nereden nereye taşınacağınızı, kaç odalı bir eviniz olduğunu, ne kadar eşyanız olduğunu, mevcut ya da taşınacağınız evde asansör olup olmadığını ve diğer bazı detayları öğreniyoruz. Fiyata etki eden tüm bu kriterlerden sonra ihtiyaçlarınız doğrultusunda uygun bir plan geliştiriyor ve bütçeyi size sunuyoruz. 

İhtiyacınız Olan Ek Hizmetleri Temin Ediyoruz

Bakırköy evden eve nakliyat planını yalnızca taşımacılıktan ibaret görmüyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda uygun bir ekip bulsak da diğer bazı ihtiyaçlarınızı da göz önünde bulunduruyoruz. Taşınacak olduğunuz evde temizlik, elektrik ya da su tesisatı, çilingir gibi hizmetlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Tüm bu hizmetlerin de dahil olabileceği bir taşınma planını sizin için ayarlayabiliriz.

Hiç vakit kaybetmenize, onlarca firma arasından doğru seçimi yapmaya çalışmanıza gerek kalmadan eTaşın ile taşınma sürecindeki pek çok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bütçeniz doğrultusunda seçenekleri değerlendirebilir, eşya sigortalama da dahil olmak üzere pek çok ek hizmeti de alarak kapsamlı bir taşınma planı çıkarabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz her noktada olduğu gibi Bakırköy’de de evden eve nakliyat için alanında uzman ekiplerle çalışıyoruz. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde toplanması, taşınması ve yerleştirilmesi konusunda profesyonel bir şekilde operasyonlarımızı yürütüyoruz. 

Taşınma sırasında oluşabilecek kazalardan ötürü ekstra maliyetlere kapı açmamak, hızlı ve önceden yapılacak olan plana uygun şekilde taşınmak için siz de hemen eTaşın.com’dan bütçe alın, kolayca taşının.

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.