eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Gaziosmanpaşa Ev Taşıma

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat

Taşınma süreçlerinizde işlerinizi kolaylaştıracak bir ekip ile çalışarak zamandan ve maliyetten tasarruf edebilirsiniz. Çoğu zaman çok yorucu ve vakit sıkıntısı yaratan taşınma sürecinizi Gaziosmanpaşa’nın hangi semtinde oturduğunuz fark etmeksizin eTaşın ile kolayca çözümleyebilirsiniz.

Siz Neredeyseniz Biz Oradayız

Taşınma süreçlerinde güvenilir ve ekonomik çözümler için çok fazla araştırma yapmanız gerekebilir. Bulunduğunuz lokasyonda hizmet verecek, işini yeterli bir ekip ile profesyonel şekilde gerçekleştirecek, bununla birlikte bir de bütçenize uygun olacak bir firma bulmak kolay olmayabilir. Ancak eTaşın sayesinde bütün bu süreci kolaylıkla yönetebilirsiniz. 

İsterseniz Bağlarbaşı isterseniz Fevzi Çakmak isterseniz de Karayolları’nda oturun; mesafenin ve lokasyonun hiç fark etmediği geniş hizmet ağımız sayesinde taşınma işleminizi gerçekleştirebiliriz. Yalnızca kolilerinizin paketlenmesi ve bir noktadan başka bir noktaya transfer edilmesi değil, ihtiyacınız olabilecek daha pek çok hizmeti de sunabiliriz. Üstelik bütçenize uygun olabilecek pek çok farklı seçenek arasında en ideal seçimi yaparak yönlendirmede bulunuruz.

eTaşın Nasıl Çalışır?

Taşınma sürecinin tüm aşamalarını ve doğal olarak da ihtiyaçlarınızı çok iyi biliriz. Bu sebeple de taşınma operasyonunu organize ederken bütün ihtiyaçlarınızı gözetiriz. İnternet sitemiz üzerinden sizden istediğimiz bazı bilgileri girip bunları bize ileterek süreci başlatabilirsiniz. 

Şemsipaşa da mı, Kazım Karabekir’de mi yoksa Gaziosmanpaşa’nın bir başka semtinde mi ikamet ettiğiniz bilgisini, nereye taşınacağınızı, ne zaman taşınacağınızı, ikamet ettiğiniz yerde asansör bulunup bulunmadığını ve birtakım başka soruları içeren formu eksiksiz olarak doldurup göndermenizin akabinde alanında uzman olan eksperlerimiz sizin için onlarca firma arasından araştırma yapar.

Eşyalarınızın paketlenmesi, yeterli sayıda ekip ile yeterli hacme sahip bir araçta taşınması gibi temel bir hizmetin yanı sıra yeni eviniz için temizlik hizmetini, anahtar değişimi için çilingir hizmetini, çamaşır ya da bulaşık makineleri gibi eşyalarınız için de bağlantı hizmetini ayrıca verebiliriz. 

Sigorta kapsamının da bulunduğu hizmetlerimizde hangilerini istediğinizi de belirtmeniz halinde sizin için çıkarılacak olan bütçeye tüm bu hizmetler de dahil edilir ve bütçe size ekip arkadaşlarımız tarafından iletilir. Onaylamanız halinde ise kararlaştırılan tarihte taşınma işleminizi gerçekleştirmek üzere ekibimiz gelir ve size de yeni bir eve geçmenin keyfi kalır.

Gaziosmanpaşa Sarıgöl, Yıldıztabya, Hürriyet ya da Merkez Mahallelerinin hangisinde oturuyor olursanız olun, eTaşın ile kolay, uygun ve güvenilir bir nakliye hizmeti alabilirsiniz. Şimdi formu doldurun.

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.