eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

İzmir Gaziemir Evden Eve Nakliyat

eTaşın ile evden eve nakliye hizmeti alarak taşınma sürecini zahmetsiz ve profesyonel bir şekilde ilerletebilirsiniz.

İster Aktepe, Beyazevler, Irmak, Hürriyet Mahallesi evden eve nakliye hizmetine ihtiyaç duyun isterseniz de İzmir Gaziemir’in bir başka mahallesinde… eTaşın ile dilediğiniz semtte hizmet alabilir, profesyonel bir taşınma sürecini deneyimleyebilirsiniz.

eTaşın Nedir?

Alanında uzman olan nakliye firmaları ile iş ortaklığı yaparak evden eve taşıma ihtiyaçlarınıza çözüm sunan eTaşın, online olarak fiyat teklifi alabileceğiniz kurumsal bir taşımacılık firmasıdır.

eTaşın’dan Nasıl Hizmet Alınır?

Atıfbey, Emrez, Gazi Mahallesi ya da Menderes, Fatih, Gazikent Mahallesi’nde ikamet ediyor olabilirsiniz. Bunlar ya da haricindeki tüm İzmir Gaziemir mahalleleri için evden eve nakliye hizmeti sunan eTaşın’dan teklif isteyebilirsiniz.

eTaşın internet sitesine girerek sizin için hazırladığımız formu doldurabilirsiniz. Ne zaman ve nereden nereye taşınacağınız, evinizin kaç oda olduğu, asansör bulunup bulunmadığı gibi temel soruları cevaplayarak formu gönderebilirsiniz. 

Alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız gönderdiğiniz bilgiler ile ihtiyaçlarınızı analiz eder. Birlikte çalıştığımız iş ortakları arasından sizin için en uygun seçeneği belirleyerek bütçe çıkarır ve teklifi size iletir. Onaylamanızın ardından ise belirlenen zamanda ve kapsamda taşınma operasyonu gerçekleştirilir.

eTaşın Avantajları Nelerdir?

Her şeyden önce kurumsal bir firmadan hizmet alırsınız. Bununla birlikte dilerseniz Fatih Mahallesi’nde dilerseniz Menderes Mahallesi’nde evden eve nakliyat hizmeti ihtiyacında olun, eTaşın ile her yer için aynı profesyonellikte ekipler ile çalışırsınız. eTaşın sayesinde nakliye firması arama zahmetinden kurtulursunuz. Alanında uzman ekiplerle çalışacağınız için eşyalarınızın zarar görmesinden endişe etmezsiniz.

“Anahtar Teslim Taşınma” Nedir?

Yeni eviniz için nakliye dışında ihtiyaç duyabileceğiniz bazı hizmetleri de kapsayan taşımacılık paketimizdir. Anahtar teslim taşınma içinde yeni evinizin temizletilmesi, bulaşık makinenizin bağlanması için su tesisatçısı, aydınlatmalarınızın takılması için elektrik tesisatçısı ve kapı kilidinin değişmesi için çilingir de bulunur.

Siz de eTaşın ile hem her açıdan güvenilir hem de profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. İzmir Gaziemir’in tüm semtleri için teklif alabileceğiniz eTaşın internet sitesini hemen ziyaret edin, taşınmanın keyfini çıkarın. 

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.