eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

İzmir Menderes Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyenin en zahmetsiz ve profesyonel deneyimi için İzmir Menderes evden eve nakliyat için eTaşın’ı tercih edin.

Ahmetbeyli, Ataköy, Çatalca ya da Menderes’in herhangi bir başka mahallesinde evden eve nakliye hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu noktada hem ekonomik hem güvenilir bir hizmet almak için eTaşın’dan faydalanabilirsiniz.

eTaşın Platformu Nedir?

Online olarak bütçe teklifi alabileceğiniz kurumsal bir oluşum olan eTaşın, bünyesindeki pek çok iş ortağı nakliye firması ile birlikte hizmet veren bir taşımacılık firmasıdır.

eTaşın’dan Nasıl Hizmet Alabilirim?

İster Ata, Barbaros, Bulgurca evden eve nakliye isterseniz de Değirmendere, Dereköy, Çile, Gölova evden eve nakliye hizmetine ihtiyaç duyuyor olun, fark etmez; eTaşın ile İzmir Menderes bölgesinin dilediğiniz noktasından ev taşıma hizmeti alabilirsiniz.

eTaşın’dan hizmet almak için eTaşın adresi üzerinden dolduracağınız form ile bütçe teklifi alabilirsiniz. Nereden nereye ve ne zaman taşınacağınız, evinizin kaç oda olduğu, asansör bulunup bulunmadığı gibi temel sorulara ek olarak detayları da iletebileceğiniz form ile bütçe teklifi alabilirsiniz.

eTaşın ile Süreç Nasıl İşler?

Formu göndermenizin akabinde alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız tarafından ihtiyaçlarınız analiz edilir. Bu doğrultuda da iş ortağımız olan nakliye firmaları arasından sizin için en uygun hizmeti verecek olanlar değerlendirilir ve seçim yapılır. Sizi bir nakliye firması aramaktan da kurtaran bu adımdan sonra bütçe çıkarılır ve size geri dönüş sağlanır. Bütçeyi onaylamanız halinde ise planlanan zamanda belirtilen lokasyonlar arasında taşıma işlemi gerçekleştirilir.

eTaşın’ın Başka Hizmetleri Var mı?

Sadece eşya toplamak ve nakliye etmekten ibaret olmayan taşınma süreçleri için “Anahtar Teslim Taşınma” hizmeti de sunuyoruz. Bu doğrultuda ise yeni evinizin siz yerleşmeden bir gün önce temizlenmesi, taşınacağınız gün ise elektrik ve su tesisatı ustaları, çilingir bizim tarafımızdan organize edilip pakete dahil olarak bu hizmetler de sunuluyor. 

eTaşın Taşımacılık Fiyatları Nedir?

Taşınma sürecinde hiçbir parametre olmadan fiyat belirtmek doğru değildir. Eşyanızın ne kadar olduğu, taşınma sürecini kolaylaştıracak asansör gibi avantajların olup olmadığı, kaç kişilik bir ekip gerektiği, ne kadar mesafe olacağı gibi pek çok sorunun cevabına göre fiyatlar da değişecektir.

Ancak siz dilerseniz Çakaltepe, Değirmendere, Karakuyu, Mithatpaşa evden eve nakliye hizmetine ihtiyaç duyun isterseniz de şehirler arası nakliye hizmetine ihtiyaç duyun, eTaşın üzerinden formu doldurarak doğru bir fiyat bilgisine sahip olabilirsiniz.

Profesyonel bir ekip ile güvenilir şekilde taşınmak için siz de hemen eTaşın’dan teklif alın.

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.