eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Esenyurt Ev Taşıma

Esenyurt Evden Eve Nakliyat

Esenyurt Akçaburgaz, İncirtepe, Fatih, Esenkent ya da bir başka semtte oturuyor olabilirsiniz. eTaşın’ın geniş hizmet ağı sayesinde dilediğiniz noktadan dilediğiniz noktaya evden eve nakliyat işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Taşınmak Artık Çok Kolay

Atatürk Mahallesi, Çınar Mahallesi, Gökevler Mahallesi ya da Esenyurt’un herhangi bir mahallesinde oturuyor ve yine Esenyurt içinde bir başka yere ya da tümüyle farklı bir ilçeye, şehire taşınma süreci içinde bulunuyor olabilirsiniz. Bu süreci her açıdan kolaylaştıracak olan doğru bir organizasyon ile taşınmayı çok daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Eşyalarınızın doğru bir şekilde paketlenmesi, doğru bir şekilde yüklenmesi, ulaştırılması, yeni evinize yerleştirilmesi gibi temel faktörlerin yanı sıra güvenilir ve plana sadık kalacak olan bir ekip ile çalışarak taşınma sürecini sorunsuz bir şekilde atlatabilir, üstelik bunların hepsini de bütçenize uygun olacak maliyette bulabilirsiniz.

eTaşın ile Güvenilir ve Uygun Maliyet

eTaşın ile Esenyurt evden eve nakliye hizmeti için tek tek firma aramanıza gerek kalmaz. İnternet sitemizde bulunan bazı sorulara cevap vererek formu doldurabilir ve bize iletebilirsiniz. Evinizin kaç oda olduğu, nereden nereye ve ne zaman taşınacağınız, ikamet ettiğiniz yerde asansör olup olmadığı gibi soruların cevabını ekibimize iletmeniz halinde taşınma operasyonunuz için gerekli hazırlıkları başlatabilirsiniz.

Sorulara vereceğiniz cevaplar ile öncelikle taşınmak için ihtiyacınız olan hizmetin hacmini belirleriz.  Kaç kişilik bir ekip olacağı, nasıl bir araca ihtiyaç duyulacağı gibi bilgileri kesinleştirdikten sonra alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız birlikte çalıştığımız nakliye firmaları içinden en doğru tercihi yapar. İhtiyacınız doğrultusunda bir bütçe belirlenir ve müşteri temsilcilerimiz tarafından size iletilir.

Verdiğimiz temel taşınma hizmetinin yanı sıra yeni evinizin temizlenmesi, anahtar değişimi için çilingir, su ve elektrik bağlantılarınız için tesisatçı gibi hizmetlerimiz de bulunuyor. Bu gibi küçük ama gerekli iş kalemlerini elemek için eTaşın’dan bütçe alırken bu hizmetleri talep etmeniz de yeterli. 

İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanan bütçeyi onaylamanızın akabinde ise belirlenmiş olan zamanda ve belirlenmiş olan hizmet kapsamında taşınma işleminiz gerçekleştirilir. Bu sayede siz de yorulmadan, uygun maliyette ve güvenilir bir çözüm ile taşınmanın keyfine varırsınız. Siz de süreci doğru ve zahmetsiz bir şekilde yönetmek için hemen eTaşın’dan teklif alın.

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.