eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

İzmir Foça Evden Eve Nakliyat

eTaşın evden eve nakliye hizmeti ile taşınmanın en konforlu ve rahat deneyimini yaşamak için hemen teklif alın!

İzmir Foça Atatürk Mahallesi, Hacıveli, Fevzipaşa, Fatih, Koca Mehmetler mahallesi evden eve nakliye hizmetine ihtiyaç duyduğunuz zaman daha az zaman ve nakit harcayarak kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. İzmir Foça genelinde evden eve taşıma hizmeti için eTaşın’dan faydalanabilirsiniz.

eTaşın Nedir?

eTaşın, iş ortağı olarak çalıştığı onlarca farklı kapsam ve çeşitlilikteki nakliye firmaları ile evden eve taşımacılık hizmeti sunan kurumsal bir firmadır. Günümüzdeki kullanıcı alışkanlıklarına uygun olarak oluştuğu için de online olarak başvuru yapabilmenize olanak tanır.

eTaşın’dan Nasıl Hizmet Alınır?

eTaşın internet sitesi üzerinde bulunan formu doldurarak eTaşın’dan hizmet alabilirsiniz. Nereden nereye ve ne zaman taşınacağınız, evinizin kaç oda olduğu, asansör bulunup bulunmadığı gibi temel soruları cevaplayarak ihtiyaçlarınızı anlamamızı sağlayabilirsiniz. Dilerseniz ek olarak bazı notları da iletebilirsiniz. 

eTaşın ile Süreç Nasıl İlerler?

İnternet sitemizde bulunan formu doldurmanızın akabinde alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız tarafından ihtiyaçlarınız analiz edilir. Bu ihtiyaçlara uygun olacak nakliye firmaları arasından araştırma yapılır ve bütçe çıkarılır. Bütçe size iletildikten sonra onaylamanız halinde taşınma operasyonunuz belirtilen kapsamda ve zaman planına uygun olarak yönetilir.

İster Kozbeyli, Kazım Dirik, Mareşal Fevzi Çakmak, Mustafa Kemal Atatürk Mahallesi evden eve nakliye hizmetine ihtiyaç duyun isterseniz de Ilıpınar, Yeniköy, Yenibağarası, İsmetpaşa Mahallesi’nden taşınacak olun fark etmez; İzmir Foça genelindeki taşımacılık işlemleri için eTaşın’dan hizmet alabilirsiniz.

Anahtar Teslim Taşıma Nedir?

Her taşınmada yeni evin temizletilmesi, bulaşık makinesinin bağlanması, aydınlatmaların takılması, kapı kilidinin değişmesi gibi belli ihtiyaçlarınız olacaktır. Bu gibi ihtiyaçlarınıza çözüm bulacak ekip arkadaşlarımızın da operasyona dahil edildiği ve sizin hiçbir zahmete girmediğiniz taşınma paketimize “Anahtar Teslim Taşınma” denir.

eTaşın ile Çalışmanın Avantajları Nelerdir?

Öncelikle kurumsal bir kimlik ile muhatap olacağınız için herhangi bir sorunun çözülmesi için gereken adımlar hızla atılır. Profesyonel bir ekiple çalışacağınız için paketleme, taşıma ve yerleştirme sırasında zayiat olması ihtimali minimumdur. Nakliye firması aramak için harcayacağınız vakit size kalır ve güvenilir firmalar ile çalışacak olmanız garanti edilir.

Siz de taşınmanın en konforlu deneyimi için eTaşın’dan hemen teklif alın!

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.