eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Avcılar Ev Taşıma

Avcılar Cihangir, Gümüşpala, Mustafa Kemal Paşa, Ambarlı ya da bir başka semtinden yeni bir semtine, bambaşka bir ilçeye, hatta yeni bir şehre taşınacak olabilirsiniz. Nereden nereye taşınacağınız fark etmeksizin sizin için profesyonel bir nakliye hizmeti sunabiliriz.

Taşınmanın elbette heyecan verici pek çok yanı var. Yeni bir muhite gitmek, yeni insanlar tanımak ve yeni bir yaşama başlamak insanı heyecanlandırıyor. Ancak bununla birlikte sürecin kendisi çok yorucu ve doğru kurgulanmadığı zaman da çok maliyetli olabiliyor. Üstelik güvenilir biz hizmet alacağınızın garantisi de hiçbir zaman serbest piyasada verilemiyor.

Güvenli ve Deneyimli

eTaşın olarak kurumsal hizmet vermekteyiz. Çalıştığımız iş birlikçilerimizi titizlikle seçiyor, alanımızda uzman olmamızı sağlayan deneyimimiz sayesinde her aşamasını bildiğimiz taşınma operasyonunu doğru şekilde yönetebiliyoruz.

eTaşın üzerinden güvenilir bir hizmet almak için tek yapmanız gereken web sitemiz üzerindeki formu doldurmak. Nereden nereye taşınacağınız, ne zaman taşınacağınız, evinizin kaç oda olduğu, asansör bulunup bulunmadığı gibi bazı temel bilgiler ile sizin için en uygun bütçe seçeneğini size sunarız. Bunun yanı sıra iletmek istediğiniz ekstra notları da yine form ile birlikte iletmeniz mümkündür.

Formu doldurup gönderdikten sonra, alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız tarafından gereken analiz yapılır ve taşınma sürecinizi en doğru ve yeterli şekilde yönetecek ekip kurulur. Kurulan ekip doğrultusunda da bir bütçe çıkarılır ve bu da tarafınıza iletilir. Bütçeyi onaylamanız halinde de taşınma operasyonunuz belirlenen tarih aralığında gerçekleştirilir.

İhtiyacınız Olan Tüm Hizmet eTaşın'da

Eşyalarınızın paketlenmesi, doğru bir şekilde yerleştirilmesi ve taşınması için gerekli olan temel işlemlerin hepsi profesyonel bir ekip tarafından titizlikle yapılır. Avcılar Denizköşk’ten, Üniversite’den Firuzköy’den ya da bir başka semtten taşınacak olmanız fark etmeksizin yeni evinize eşyalarınızın güvenli bir şekilde nakli gerçekleştirilir.

Bunun haricinde ise eTaşın’dan yeni eviniz için temizlik hizmeti, anahtar değişimi için çilingir hizmeti, çamaşır ya bulaşık makineleriniz için su tesisatı bağlama hizmeti alabilirsiniz. Anahtar teslim taşınma kapsamında ihtiyacınız olan hizmetleri başvuru sırasında belirtmeniz halinde taşınma operasyonunuz çerçevesinde bu ek hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.

Siz de taşınmanın yalnızca keyfini sürmek ve kaliteli bir hizmet deneyimi ile taşınmak istiyorsanız hemen eTaşın’dan teklif alın!

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.