eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Pendik Ev Taşıma

Pendik Evden Eve Nakliyat

Taşınma sürecini çok daha kolay bir şekilde yönetebilmeniz mümkün. Daha az zaman ve enerji harcamak için profesyonel bir ekipten destek alabilir ve işlerinizi çok daha hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. eTaşın ile taşınmanın keyfine varabilirsiniz.

Doğru Ekip ile Güvenilir Çözüm

Taşınmak oldukça yorucu ve çoğu zaman da karmaşık bir süreç. Eşyaların toplanıp paketlenme süreci hem mental hem de fiziksel olarak çok yorucu iken bir de güvenilir ve doğru bir firma arayışına girmek tümden yorucu olabiliyor. Bu yüzden de taşınma operasyonunu tek elden yönetebileceğiniz, çok yorulmadan süreci tamamlayabileceğiniz bir çözüm daha cazip olabiliyor.

Pendik’te Ertuğrul Gazi’de, Yenişehir’de, Kaynarca’da, Ramazanoğlu’nda ya da herhangi bir başka semtte oturuyor olabilirsiniz. Taşınacağınız lokasyon ise yine Pendik içinde, İstanbul’un diğer ucunda ya da başka bir şehirde bile olabilir. Her durumda eTaşın ile güvenilir bir hizmet almanız mümkün.

eTaşın ile Hızlı ve Pratik

Pendik’te evden eve nakliyat seçeceğini tüm semtler için bulabilirsiniz; dilerseniz Bahçelievler dilerseniz Çınardere, dilerseniz Göçbeyli semtinde oturun. eTaşın’ın geniş hizmet ağı sayesinde dilediğiniz lokasyondan nakliye işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bunun için yapmanız gerekenler de çok basit.

eTaşın internet sitesine girerek birkaç soruyu cevaplamanız ve doldurduğunuz formu bize göndermeniz yeterli. Nereden nereye taşınacağınız, evinizin kaç oda olduğu, asansör bulunup bulunmadığı gibi sorular sayesinde ihtiyacınız olan hizmetin kapsamını belirleriz.

Bu aşamadan sonra alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız çalıştığımız nakliye firmaları arasından sizin için en uygun olanı belirler ve toplam bir bütçe çıkarır. Bütçe ile ilgili sonradan herhangi bir sürpriz yaşanmaması için de kapsamı çok net bir şekilde belirleriz.

Bütçeyi çıkardıktan sonra ise müşteri temsilcisi arkadaşlarımız sizinle iletişime geçer ve ihtiyacınız olan hizmet için teklifimizi sunar. Kabul etmenizin ardından ise belirlenen tarihlerden ve belirlenen lokasyonlar arasında taşınmak işleminiz gerçekleştirilir. 

Taşınmak için zorunlu olan hizmetlerin yanı sıra ihtiyacınız olabilecek bazı ek hizmetler için de eTaşın’dan destek alabilirsiniz. Yeni evinizin temizlenmesi, anahtar değişimi için çilingir, elektrik ve su bağlantıları için tesisatçı ihtiyaçlarınız için de planlama yapabilir ve taşınma için çıkardığımız bütçeye ekleyerek size total bir fiyat sunabiliriz. Şimdi eTaşın ile taşınmanın ayrıcalığını yaşayın.

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.