eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Beylikdüzü Ev Taşıma

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Taşınma süreci her açıdan zor bir süreç. Özellikle de yapılması gereken onca konuda hiçbir destek almamanız halinde sizi çok daha fazla zorlayabilir. Bu sebeple de alanında uzman olan profesyonel bir destek sizi çok rahatlatabilir.

eTaşın ile Güvenli Çözüm

Taşınma süreci başladığı anda paketleme için ihtiyacınız olan araçlardan eşyaları taşıyacak olan doğru firmayı bulmaya kadar yapılması gereken pek çok iş sizi bekliyor olacak. Özellikle de doğru bir nakliye firması bulmanın plana uygun şekilde taşınmanız, eşyalarınızın zarar görmemesi gibi açılardan büyük bir önemi var.

eTaşın ile bütün bu iş yükünü tek bir merkezden yönetebilirsiniz. eTaşın sayesinde doğru nakliye firması ve doğru bir ekiple çalışabilir, eşyalarınızın sıkıntısız bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik Beylikdüzü’nde Adnan Kahvesi, Barış, Cumhuriyet ya da başka bir semtte oturmanız fark etmeksizin size hizmet verebiliriz.

Uygun Maliyet ile Kaliteli Çözümler

eTaşın ile çalışmak da çok kolay. Eşyalarınız doğru bir şekilde paketlenir, doğru bir şekilde yüklenir, boşaltılır ve yerleştirilir. Çalıştığımız firmalar sayesinde hiçbir sorun yaşamadan taşınma operasyonunuzu gerçekleştirebiliriz.

İnternet sitemiz üzerinden, sizden isteyeceğimiz bazı bilgileri girmeniz ve bunları bize göndermeniz süreci başlatmak için atmanız gereken ilk adım olacak. Evinizin nerede oluğu, nereye ve ne zaman taşınacağınız, kaç odalı bir eviniz olduğu, asansör bulunup bulunmadığı gibi bazı sorulara cevap vermeniz ihtiyaçlarınızı belirlememizi sağlar.

Bu aşamadan sonra alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız çalıştığımız nakliye firmaları arasından sizin için en uygun olanını kararlaştırır ve bütçesini çıkarır. Dilerseniz taşınma hizmetinin yanı sıra verdiğimiz bazı ek hizmetleri de talep edebilirsiniz. Yeni evinizin temizlenmesi, çilingir, elektrik ya da su tesisatçısı gibi ihtiyaçlarınız için de çözüm sunabiliriz.

Tüm talepleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda bütçe hazırlandıktan sonra ekip arkadaşlarımız sizinle iletişime geçer ve bütçeyi onaylamanız halinde ise operasyonu başlatır. Kararlaştırılan tarihte ve kararlaştırılan lokasyonlar arasında taşınma işleminiz son derece güvenilir, kaliteli ve profesyonel bir şekilde gerçekleşir.

Siz de eTaşın ile çalışmak, taşınmanın yalnızca keyfini çıkarmak istiyorsanız internet sitemiz üzerinden Beylikdüzü evden eve nakliyat için hemen bizimle iletişime geçin!

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.