eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Üsküdar Ev Taşıma

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un en eski ve güzel ilçelerinden biri olan Üsküdar’da ikamet ediyor ve taşınmak için bir nakliye firması arıyorsanız sizin için sunacağımız güvenilir hizmetin detaylarını hemen öğrenin!

Ev Taşıma Sürecini Kolaylaştırın

Zeynep Kamil, Kuzguncuk, Doğancılar, Acıbadem, Kuleli ya da Üsküdar’da bulunan herhangi bir semtte ikamet ediyor olabilirsiniz. Taşınmak için belirlediğiniz lokasyon da yine Üsküdar’da ya da İstanbul’un başka bir semtinde ve hatta İstanbul dışında bir şehirde de olabilir. Her ne olursa olsun bu sürecin sizin için kaçınılmaz zahmetleri bulunuyor.

Ev taşıma süreci ile ilgili teorik ya da pratik bilgiye sahip olmanız işleri bir parça daha kolay çözmenizi sağlayacak olsa da vakit ve maliyet konusunda epeyce enerji sarf etmenize sebep olacaktır. Bu sebeple profesyonel bir hizmet alarak sizin için kolay ve güvenilir çözümler sunacak bir firma ile çalışabilirsiniz. 

eTaşın ile Profesyonel Çözüm

eTaşın geniş hizmet ağı sayesinde, Bulgurlu, Çengelköy, Kandilli, Küçüksu, Küçük Çamlıca ya da Üsküdar’ın herhangi başka bir semti olması fark etmeksizin hizmet verebilir. Bunun için yapmanız gereken tek şey internet sitemizi ziyaret ederek sizden bilgi almamızı sağlayacak bazı soruları ceveplamanız olacaktır.

Nerede oturduğunuz, nereye ve ne zaman taşınacağınız, evinizin kaç oda olduğu, asansör bulunup bulunmadığı gibi bazı sorulara cevap vermenizin akabinde iletişim bilgileriniz ile birlikte formu bize gönderebilirsiniz. Temel olan ve taşınmak için ihtiyacınız olan hizmetin hacmini belirlemek için istediğimiz bu cevapların yanı sıra vermiş olduğumuz bazı ek hizmetler için de talepte bulunabilirsiniz.

Yeni evin temizlenmesi, çilingir, elektrik ya da su tesisatçısı olarak görev alan ekip arkadaşlarımızın vereceği hizmetlerden de faydalanmak istemeniz halinde bütçeniz bu hizmetlerin tutarı da dahil edilerek belirlenir. Bu aşamanın ardından ise sizin için seçmiş olduğumuz en doğru nakliye firmasını da bulmuş olarak size bütçeyi iletiriz. Onay vermeniz halinde ise taşınma operasyonunuz belirlediğiniz tarihlerde ve belirlediğiniz lokasyonlar aralığında gerçekleştirilir.

Siz de hızlı, güvenilir ve uygun maliyette bir operasyon ile Üsküdar’da evden eve nakliye hizmetini eTaşın ile alabilir, taşınmanın tadını çıkarabilirsiniz.

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.