eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?

Güvenilir nakliye modeli ve ek hizmetlerimizle taşınmak artık çok kolay.

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Küçükçekmece Ev Taşıma

Yeni bir eve taşınmanın heyecanı çok keyif verici olsa da taşınma sürecinin kendisi oldukça yorucu olabiliyor. Bütün bir ev eşyasını paketlemek, doğru nakliye firmalarını araştırmak, güven ve uygun maliyet dengesini bulabilmek pek çok kişi için uzun bir periyot anlamına gelebiliyor.

eTaşın sayesinde Küçükçekmece Halkalı’dan Sefaköy’e ya da bambaşka bir ilçeye taşınacak olabilirsiniz. Tüm bu süreci hem profesyonel hem de uygun maliyetle yönetebilecek olan eTaşın ile siz de taşınmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Alanında Uzman Deneyim

eTaşın olarak taşınma sürecinin her aşamasındaki gereksinimleri biliyoruz. Bu sebeple de Küçükçekmece Cennet Mahallesi ya da Yarımburgaz olması fark etmeksizin dilediğiniz lokasyondan eşyalarınızı alabilir ve yeni evinize taşıyabiliriz. Tüm bu süreci başlatmak için yapmanız gerekenler ise çok basit.

İnternet sitemiz üzerinden bilgi almamız gereken konulardaki soruları cevaplayarak formu doldurabilir ve bize gönderebilirsiniz. Nereden nereye taşınacağınız, ne zaman için taşınmayı planladığınız, evinizin kaç oda olduğu, evinizin bulunduğu konumda  asansör bulunup bulunmadığı gibi sorular hem taşınma için ihtiyacınız olan iş yükünün ne olduğunu hem de gereken bütçeyi anlamak için ihtiyacımız olan cevaplardır.

Eğer bu sorulara vereceğiniz cevaplar dışında eklemeniz gerekenler varsa bunları da ayrıca bize belirtebilirsiniz. Bu aşamadan sonra alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız tarafından gereken iş hacmi belirlenir ve bütçe çıkarılır. Bütçe çıkarıldıktan sonra size bildirilir ve onaylamanız halinde de operasyon başlatılır. 

Anahtar Teslim Taşınma

Eşyalarınızın doğru bir şekilde paketlenmesi, yüklenmesi ve zararsız bir şekilde taşınması temel gerekliliktir. Halkalı, Sefaköy, Cennet ya da Yarımburgaz’dan alacağımız eşyalarınızı güvenle yeni evinize taşırken profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Bunun dışında ise yeni eviniz için temizlik hizmetine ihtiyaç duyuyor olabilir, bağlantıların doğru bir şekilde yapılması için su ve elektrik tesisatçısı bulmanız gerekebilir ya da kilit değişimi için çilingire ihtiyacınız olabilir. Her taşınmada gerekli olan bu hizmetler için de eTaşın yanınızda. 

Taşınma sırasında ihtiyacınız olabilecek bu gibi ek hizmetler için eTaşın’dan destek alabilirsiniz. Siz de hemen eTaşın’dan teklif alın, profesyonel bir taşınma hizmetinin kolay ve rahat deneyimini yaşayın.

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.

eTaşın Popüler Aramalar

Bakırköy Evden Eve NakliyatGaziosmanpaşa Evden Eve NakliyatBakırköy Beşiktaş Arası Evden Eve NakliyatEtimesgut Evden Eve NakliyatÜsküdar Evden Eve NakliyatBaşakşehir Evden Eve NakliyatÜmraniye Evden Eve NakliyatMaltepe Evden Eve Nakliyatİzmir Evden Eve NakliyatPendik Evden Eve NakliyatKüçükçekmece Evden Eve NakliyatKadıköy Evden Eve NakliyatBeylikdüzü Evden Eve NakliyatKartal Evden Eve NakliyatSarıyer Evden Eve NakliyatBağcılar Evden Eve NakliyatEsenyurt Evden Eve NakliyatAvcılar Evden Eve NakliyatBeyoğlu Evden Eve NakliyatAtaşehir Evden Eve NakliyatBahçelievler Evden Eve NakliyatBeşiktaş Kadıköy Arası Evden Eve NakliyatBüyükçekmece Evden Eve NakliyatSancaktepe Evden Eve NakliyatSilivri Evden Eve NakliyatÇekmeköy Evden Eve NakliyatFatih Evden Eve NakliyatŞişli Evden Eve NakliyatZeytinburnu Evden Eve NakliyatEyüp Evden Eve NakliyatBeşiktaş Evden Eve NakliyatGüngören Evden Eve NakliyatSultangazi Evden Eve NakliyatBayraklı Evden Eve NakliyatTuzla Evden Eve NakliyatBalçova Evden Eve NakliyatEsenler Evden Eve NakliyatBayrampaşa Evden Eve NakliyatBakırköy Sarıyer Arası Evden Eve NakliyatKağıthane Evden Eve NakliyatKadıköy Beşiktaş Arası Evden Eve NakliyatBeykoz Evden Eve NakliyatMenderes Evden Eve NakliyatBakırköy Şişli Arası Evden Eve NakliyatBakırköy Maltepe Arası Evden Eve NakliyatGaziemir Evden Eve NakliyatMenemen Evden Eve NakliyatNarlıdere Evden Eve NakliyatTorbalı Evden Eve NakliyatBergama Evden Eve NakliyatBakırköy Beyoğlu Arası Evden Eve NakliyatBakırköy Üsküdar Arası Evden Eve NakliyatUrla Evden Eve Nakliyatİstanbul Evden Eve NakliyatBursa Evden Eve NakliyatGebze Evden Eve NakliyatGüzelbahçe Evden Eve NakliyatFoça Evden Eve NakliyatAnkara Evden Eve Nakliyatİstanbul Ankara Arası Evden Eve Nakliyat