eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Sarıyer Ev Taşıma

Taşınmanın yeni bir evde ve muhitte yaşamaya başlamak gibi heyecan verici bir yanı olsa da süreç pek çok insan için çok yorucu olabiliyor. Taşınması gereken onca eşyanın paketlenmesi için alınacak olan araç gereçler, hepsinin yerleştirilmesi, ergonominin korunması, doğru nakliye firmasının araştırılması ve daha pek çok basamaktan oluşuyor.

eTaşın sizin için tüm bu sorunları tek bir merkezden yöneterek halledebiliyor. Sarıyer’de Rumeli Hisarı, Emirgan, Tarabya ya da diğer semtlerinden birinde oturuyor ve bir başka semtine taşınıyor olabilirsiniz. Lokasyon fark etmeksizin alabileceğiniz en iyi nakliye hizmeti eTaşın’da sizi bekliyor.

Profesyonel ve Ekonomik Çözüm

Sarıyer Yeniköy, Bahçeköy ya da Büyükdere’de ikamet ediyor olabilirsiniz. Yeni eviniz de yine Sarıyer’in semtlerinden bir diğeri ya da tamamen başka bir ilçe olabilir. Bu durum mesafede fark yaratıyor olsa da Türkiye çapında bile hizmet veren eTaşın için bir fark yaratmıyor.

İnternet sitemiz üzerinden dolduracağınız form sayesinde hızlı bir şekilde teklif alabilirsiniz. Nereden nereye taşınacağınız, taşınma için düşündüğünüz tarih, evinizin kaç oda olduğu, asansör bulunup bulunmadığı gibi temel soruların cevaplarını vererek başlayabilir ve belirtmeniz gereken diğer detayları da aynı form üzerinden iletebilirsiniz.

Sizin formu doldurup yollamanızın akabinde alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız tarafından taşınma için ihtiyaç duyulan iş gücü ve taşınmayı en ekonomik çözüm ile sunacak olan işbirlikçilerimiz belirlenir. Toplam bütçe tarafınıza aktarılır ve onaylamanız halinde belirlenen takvime uygun şekilde taşınma işleminiz gerçekleştirilir.. 

İhtiyacınız Olan Her Şey eTaşın’da

Sarıyer Yeniköy - Büyükdere, Bahçeköy - Emirgan ya da diğer lokasyonlar arasında taşınma sürecini gerçekleştirecek olabilirsiniz. Nereden nereye gittiğiniz fark etmeksizin taşınma sırasında ihtiyacınız olabilecek bazı ek hizmetleri de yine eTaşın üzerinden temin edebilirsiniz.

Yeni evinizin temizlenmesi için taşınmadan bir gün öncesine temizlik hizmeti alabilir ya da taşınacağınız gün için çilingir, avize yada makinelerin su tesisatlarının bağlanması gibi ihtiyaçlarınızı eTaşın ile karşılayabilirsiniz. “Anahtar Teslim Taşınma” kapsamında sunduğumuz bu hizmetlere ek olarak aynı zamanda eşyalarınızın sigortalanmasını da talep edebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey tüm isteklerinizi dolduracağınız form ile birlikte bize iletmek. Böylelikle toplam bütçeyi belirleyebilir ve tüm ihtiyaçlarınız için profesyonel bir hizmet sunabiliriz. Taşınmanın en kolay ve ekonomik deneyimini yaşamak için hemen eTaşın’dan teklif alın!

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.