eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Bakırköy Beşiktaş Arası Ev Taşıma

Ev taşıma işlemi her zaman için yorucu ve zaman isteyen bir süreci kapsıyor. Süreç içinde yapılması gereken pek çok şey olduğu için sadece fiziksel olarak değil mental olarak da bir yorgunluk getiriyor.

Günümüzde taşınma hizmet, alanında uzman olan ekipler tarafından veriliyor. Üstelik bu ekiplerin toparlanması ve operasyonu başarılı bir şekilde gerçekleştirmesi için de kurumsal bir taban sağlanıyor. eTaşın olarak tam da bu misyon ile sizlere taşınma sürecinde profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

eTaşın ile Çok Kolay

Bakırköy’de Ataköy, Basınköy, Yenimahalle ya da Sakızağacı’nda oturuyor ve yine Beşiktaş Akatlar, Balmumcu, Bebek ya da başka bir mahalleye taşınıyor olabilirsiniz. Mesafe fark etmeksizin evinizdeki tüm eşyaların doğru bir şekilde paketlenmesi, yüklenmesi ve nakledilmesi için eTaşın ile çözüm sağlayabilirsiniz.

eTaşın olarak web sitemiz üzerinden dolduracağınız bir form ile tüm süreci başlatabilir ve sizin adınıza süreci yönetebiliriz. Bakırköy’de Cevizlik, Osmaniye, Zuhuratbaba ya da başka bir semtte ikamet ediyor olabilirsiniz. Taşınacağınız yer ise Beşiktaş’ın Dikilitaş, Etiler, Abbasağa semtlerinden biri olabilir. Nereden nereye taşınacağınızı, ne zaman taşınmak istediğinizi, evinizin kaç oda olduğunu, asansör bulunup bulunmadığını bizimle paylaşmanız halinde lokasyon fark etmeksizin taşınma sürecinizi yönetebiliriz.

Siz formu dolduktan sonra alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız birlikte çalıştığımız firmalar arasından ihtiyaçlarınıza en uygun olan ve en ekonomik çözümü sunan iş birlikçimizi seçer. Taşınma için gerekli olan bütçeyi çıkarırlar ve size iletirler. Onaylamanız halinde de operasyon belirlenen plan ve takvim doğrultusunda başlatılır.

Her Şeyi Düşünüyoruz

Bakırköy Cevizlik, Kartaltepe, Şenlikköy ya da Beşiktaş'ta bir semtte yeni evinize taşınacak olabilirsiniz. Hangi lokasyonda olursa olsun evinizin temizlenmesine ihtiyacınız olacak. Bununla birlikte taşınma sırasında anahtar değişimi için çilingir, çamaşır ya da bulaşık makinesi bağlantıları için su tesisatçısı ve avizelerin doğru bağlanması için de elektrik tesisatçısına ihtiyacınız olabilir.

eTaşın olarak tüm bu hizmetleri sizin için temin edebiliyoruz. Yeni evinize taşınırken ihtiyacınız olan tüm hizmetlerin içinde yer aldığı “Anahtar teslim taşınma” hizmeti verebiliyoruz. Tek yapmanız gereken başvurunuz sırasında bu hizmetleri de istiyor olduğunuzu belirtmek.

Siz de Bakırköy evden eve nakliyat firmaları arasında kaybolmak yerine profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız hemen eTaşın’dan teklif alın!

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.