eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Ofisinizi Taşımanın En Kolay Yolu! eTaşın Yanınızda!

Ofis taşıma için güvenilir bir nakliye firması arayışınız için eTaşın yanınızda! Siz de hemen ofisinizi taşımak için ekonomik ve profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Ofis taşıma, yalnızca planlı ve güvenilir bir taşıma sürecini gerektirmekle kalmaz işlerinizin aksamaması için takvime de koşulsuz olarak uyulması gereken bir süreci içerir. Hem taşınma sürecinde hem de sonrasındaki yerleşmede yaşanabilecek gecikmeler, işlerinizin de gecikeceği anlamına geldiği için hızlı ve güvenilir bir hizmet almayı zorunlu kılar.

eTaşın Ofis Taşımacılığı Nedir?

İş yeri değişikliği yapmanız gerektiği zaman eTaşın, ofis taşıma işleminiz için onlarca nakliye firması arasından uygun olan seçeneği araştırır ve tüm taşınma sürecinizi planlayıp operasyonu da yönetir.

eTaşın Nasıl Bir Hizmet Sunar?

Ofis taşıma işlemleri, ev taşıma işlemlerinden bazı farklarla ayrılır. İşyerinizde satışta olan ürünleriniz, numuneleriniz, işlerinizle ilgili önemli evraklar, bilgisayarlar, monitörler gibi pek çok güvenlik ve hassasiyet gerektiren eşya bulunabilir. Bununla birlikte ofis mobilyalarının bazıları da yine ev eşyalarının pek çoğundan daha fazla yer kaplıyor olabilir.

Tüm bu ihtiyaçlarınız gözetilerek eTaşın, iş ortakları arasından sizin için en uygun seçenekleri belirler ve onlar arasından da en uygun fiyat teklifi veren firma üzerinden size bütçe iletir. Bütçeyi onaylamanız halinde ise belirlenen plan ve kapsamda kurumsal ofis taşıma operasyonunuz yürütülür. 

eTaşın Hangi Bölgeler İçin Hizmet Verir?

Tüm Türkiye çapı olacak şekilde hizmet ağını genişleten eTaşın şu an için İstanbul, Ankara ve İzmir şehirlerinin bütün ilçeleri için hizmet verebilmektedir.

eTaşın’dan Nasıl Hizmet Alabilirim?

www.etasin.com internet sitesini ziyaret ederek taşınma ihtiyacınızı belirlemek üzere hazırladığımız sorulara cevap vereceğiniz formu doldurarak bizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Nereden nereye ve ne zaman taşınacağınız, ofisinizin ne kadar büyük olduğu, binada asansör bulunup bulunmadığı gibi bazı soruları cevaplayıp yollamanızın akabinde eksperlerimiz sizin için en doğru seçeneği araştırarak bütçe çıkarır ve tarafınıza iletiriz. 

Profesyonel Ofis Taşımada Nelere Dikkat Ediyorsunuz?

Özellikle İstanbul Levent bölgesi gibi ofislerin yoğunlukta olduğu yerler için profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Ofisinizde bulunan eşyaların kırılması, zarar görmesi gibi olumsuz durumları engelleyecek şekilde doğru bir paketleme, kolileme ve yerleştirme işlemi yapıyoruz.

Önemli olan evrak, belge, doküman gibi materyallerin düzenli bir şekilde paketlenmesini sağlayarak taşınma sonrasında olası bir karışıklığın önüne geçiyoruz.  

İş planınızın hiçbir şekilde aksamaması için sizin kararınız doğrultusunda belirlenmiş olan takvime uyuyor ve ofisinizin aynı gün içinde taşınmasını sağlıyoruz. 

Dilerseniz ofisinizin temizlenmesi, varsa eğer bulaşık makinesinin bağlantısının yapılması, aydınlatmaların takılması ve kilit değişimi gibi ihtiyaçlarınız için de “Anahtar Teslim Taşıma” kapsamında bu ihtiyaçlarınızın da karşılanmasını sağlıyoruz.

Siz de profesyonel ofis taşıma hizmeti almak için hemen eTaşın’dan fiyat teklifi alabilir, sorunsuz ve zahmetsiz bir nakliye deneyimi yaşayabilirsiniz.
 

 

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.