eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

İstanbul Anadolu Yakasında Evden Eve Nakliye Hizmeti

Anadolu yakasında evden eve nakliye hizmeti aramak için saatlerinizi internette harcamanıza, tanıdıklardan güvenilir bir tavsiye istemenize gerek yok. eTaşın ile evden eve taşımacılık daha önce hiç olmadığı kolay ve ekonomik!

Pendik, Kadıköy, Ümraniye ya da Üsküdar evden eve nakliyat hizmeti arıyor olabilirsiniz. Bütün bir evi taşımanın, eşyaları paketlemenin, zarar görmeyecek şekilde kolilemenin ve sonrasında ise yerleştirmenin yeterince vakit almasının yanı sıra doğru firmayı bulmak da en büyük problemlerden biri haline gelebiliyor. Ancak alanında uzman ekiplerle çalışan eTaşın ile artık bütün bu süreci yönetmek çok kolay.

eTaşın Nedir?

Nakliye alanında online olarak bütçe teklifi alıp taşınma planınızı çıkarabileceğiniz online bir platformdur. Fiziksel olarak verilecek olan taşımacılık için onlarca farklı firma üzerinden fiyat alarak sizin için en uygun firmayı bulur ve tüm operasyonu organize eder.

Dilerseniz Tuzla, Maltepe, Beykoz için dilerseniz de Sancaktepe, Sultanbeyli, Kartal evden eve nakliye hizmeti arıyor olun; hiç fark etmez. eTaşın ile kolay ve hızlı bir şekilde taşınma sürecini baştan sona çözüme ulaştırabilirsiniz.

eTaşın’ı Neden Tercih Etmelisiniz?

eTaşın gerek şehir içi gerekse şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri alanında uzmanlarla çalışır. Güvenilir iş ortakları seçerek sizin için en uygun olan firmalar arasından tercih ve yönlendirme yapar. Taşınma süreci ile ilgili tüm gereksinimleri bilir ve bu doğrultuda Kadıköy, Üsküdar ya da Şile evden eve nakliyat hizmeti için en iyi deneyimi sunar.

Anahtar Teslim Taşınma Nedir?

Sancaktepe eşya taşıma ya da Sultanbeyli, Üsküdar, Pendik nakliye hizmetleri ihtiyacınız olması halinde bazı ek hizmetlere de ihtiyaç duyacaksınızdır. Yeni evinizde temizlik yapılması, elektrik ve su tesisatı bağlantıları için tesisatçı ya da kapı kilidinizin değiştirilmesi için çilingir başlıca ihtiyaçlarınız arasında yer alır. eTaşın, talep etmeniz halinde siz taşınmadan bir gün önce evinizin temizletilmesi ve taşındığınız gün de tesisat ve çilingir ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlar. Böylelikle de yeni evinizde rahat yaşamaya başlamak için başlıca ihtiyaçlarınızın tümü eTaşın tarafından karşılanmış olur.

Anadolu Yakası Evden Eve Nakliye Fiyatları Nedir?

Pendik, Kadıköy, Üsküdar, Şile, Sancaktepe ve diğer tüm Anadolu Yakası ilçeleri için ev taşıma fiyatları ihtiyacınız olan hizmetin hacmine göre değişiklik gösterir. Ne zaman ve nereye taşınacağınızın haricinde evinizin kaç oda olduğu, mevcut ya da taşınacak olduğunuz binada asansör bulunup bulunmadığı, ek hizmetleri talep ediyor olup olmadığınız gibi pek çok faktöre göre eTaşın’ın sizin için sunacağı bütçe değişmektedir. Bununla birlikte bütün piyasada araştırma yapıyor olmasından ötürü hem en güvenilir hem de en ekonomik çözümü yüzlerce seçenek arasından belirleyebilir.

Siz de hemen eTaşın’dan teklif alın ve rahatça taşının!

 

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.