eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Küçükçekmece Ev Taşıma

Yeni bir eve taşınmanın heyecanı çok keyif verici olsa da taşınma sürecinin kendisi oldukça yorucu olabiliyor. Bütün bir ev eşyasını paketlemek, doğru nakliye firmalarını araştırmak, güven ve uygun maliyet dengesini bulabilmek pek çok kişi için uzun bir periyot anlamına gelebiliyor.

eTaşın sayesinde Küçükçekmece Halkalı’dan Sefaköy’e ya da bambaşka bir ilçeye taşınacak olabilirsiniz. Tüm bu süreci hem profesyonel hem de uygun maliyetle yönetebilecek olan eTaşın ile siz de taşınmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Alanında Uzman Deneyim

eTaşın olarak taşınma sürecinin her aşamasındaki gereksinimleri biliyoruz. Bu sebeple de Küçükçekmece Cennet Mahallesi ya da Yarımburgaz olması fark etmeksizin dilediğiniz lokasyondan eşyalarınızı alabilir ve yeni evinize taşıyabiliriz. Tüm bu süreci başlatmak için yapmanız gerekenler ise çok basit.

İnternet sitemiz üzerinden bilgi almamız gereken konulardaki soruları cevaplayarak formu doldurabilir ve bize gönderebilirsiniz. Nereden nereye taşınacağınız, ne zaman için taşınmayı planladığınız, evinizin kaç oda olduğu, evinizin bulunduğu konumda  asansör bulunup bulunmadığı gibi sorular hem taşınma için ihtiyacınız olan iş yükünün ne olduğunu hem de gereken bütçeyi anlamak için ihtiyacımız olan cevaplardır.

Eğer bu sorulara vereceğiniz cevaplar dışında eklemeniz gerekenler varsa bunları da ayrıca bize belirtebilirsiniz. Bu aşamadan sonra alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız tarafından gereken iş hacmi belirlenir ve bütçe çıkarılır. Bütçe çıkarıldıktan sonra size bildirilir ve onaylamanız halinde de operasyon başlatılır. 

Anahtar Teslim Taşınma

Eşyalarınızın doğru bir şekilde paketlenmesi, yüklenmesi ve zararsız bir şekilde taşınması temel gerekliliktir. Halkalı, Sefaköy, Cennet ya da Yarımburgaz’dan alacağımız eşyalarınızı güvenle yeni evinize taşırken profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Bunun dışında ise yeni eviniz için temizlik hizmetine ihtiyaç duyuyor olabilir, bağlantıların doğru bir şekilde yapılması için su ve elektrik tesisatçısı bulmanız gerekebilir ya da kilit değişimi için çilingire ihtiyacınız olabilir. Her taşınmada gerekli olan bu hizmetler için de eTaşın yanınızda. 

Taşınma sırasında ihtiyacınız olabilecek bu gibi ek hizmetler için eTaşın’dan destek alabilirsiniz. Siz de hemen eTaşın’dan teklif alın, profesyonel bir taşınma hizmetinin kolay ve rahat deneyimini yaşayın.

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.