eTaşın ile Anahtar Teslim Taşınmaya Hazır Mısınız?
Güvenilir nakliyeciler ile ev ofis taşıma ve depolama artık çok kolay.
House

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

log_Artboard 2 copy 4

Depolama

1. Adım
2. Adım
3. Adım
4. Adım
5. Adım

Ev Taşımadan Önce Mutlaka Bilmeniz Gereken Pratik Bilgiler

Ev taşıma esnasında uygulanacak birçok pratik yöntem taşınma esnasında oluşacak iş yükünüzü azaltır ve zamanınızı verimli bir şekilde kullanmanızı sağlar. İster taşınma işlemlerinizi kendiniz halletmeye çalışın ister evden eve nakliyat şirketiyle anlaşmış olun aşağıda listelediğimiz yöntemlerle taşınma işleminizi kolay ve hızlı bir şekilde halledebilirsiniz.

1. Adım : Planlama

Taşınmak bazen basit bir iş gibi görünse de aslında planlı ve dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmesi gereken bir süreç. Taşınma işlemine başlamadan önce yapacağınız iyi bir planlamayla bu süreci hızlı bir şekilde atlatabilirsiniz. Eşyalarınızı koyacağınız kolilerin seçiminden hangi eşyaları ne zaman kolilemeniz gerektiği, elektrik ve su bağlantılarının ne zaman kesileceği, yeni evinizin elektrik-su-internet bağlantılarının yapılmasına kadar tüm adımları iyice planlamalısınız.

2. Adım: Eşyaların Kolilere Yerleştirilmesi

Taşınacak olan eşyalarınızın niteliği ve ebatlarına uygun koliler seçerseniz, koli hazırlama süreciniz daha kolay gerçekleşir. Bu seçimi yaparken ihtiyacınızdan daha küçük veya daha büyük koli seçmek size zaman kaybettirir. Bu sebeple eşyalarınıza göre koli tercih etmelisiniz. Kolileme işleminin bir diğer önemli adımı kolilere etiket verilmesi. Doğru isimlendirmelere sahip etiketlenmiş koliler ile taşınma süreciniz çok daha kolay olacaktır.

eTaşın ile bu süreci düşünmenize gerek kalmayacaktır. eTaşın’ın profesyonel nakliye hizmeti kapsamında anahtar teslim taşımacılık hizmeti ile tüm eşyalarınız uygun ambalajlarla kolilenir ve yeni evinizde yerleştirilir. Böylece bu adımki ayrıca ortaya çıkacak masraftan ve zaman kaybından kurtulmuş olursunuz. Ayrıca sizin için hazırladığımız ev taşıma esnasında kullanabileceğiniz ambalaj malzemeleri hakkında yazdığımız yazımızı da inceleyebilirsiniz.

3. Adım: Tüm Gereksiz Eşyalardan Kurtulun!

Taşınma sayesinde kullanmadığınız eşyalardan kurtulma fırsatınız da olacaktır. Uzun zamandır kullanmadığınız ve gereksiz görülen eşyalarınızdan kullanılmayacak olanları atabilir, kullanılabilir olan eşyalarınızı bağışlayabilir ya da ikinci el olacak şekilde satabilirsiniz. Bu şekilde yeni evinize daha kolay taşınır, gereksiz eşyaların taşınmaması sebebiyle masraflarınızı azaltabilirsiniz.

4. Adım: Taşınma Kiti Hazırla!

Taşınma sırasında ihtiyaç duyacağınız belgeleri yanınızda hazır bulunması taşınma sırasında işlerinizi kolaylaştıracaktır. Nakliye firması ile yaptığınız anlaşma, biraz nakit para, kimlik gibi önemli resmi belgelerinizi, ulaşmanız gerekebilecek kişilerin telefon numaraları ve tüm paketlerinizi açmadan size gerekebilecek her türlü resmi evrakı da koyup daha rahat bir şekilde taşınma işlemini olası aksiliklere karşı önleyebilirsiniz.

5. Adım: Eşyalarınızın Yeni Evinize Gittiğinden Emin Olun

Taşınma gününün sonunda, tüm evi gözden geçirmeyi unutmayın. Taşıma sırasında unutulan eşyalar olmaması adına kontrollerinizi sağlayın. Tüm kutular aşağı indiğinde de arkanızda değerli eşyalar ve çöp bırakmadığınızdan emin olun.

Bu işlemler esnasında yeni evinizin temizliği ve yerleştirilmesi ile uğraşacak vaktiniz yoksa eTaşın’ın sunduğu ve herkesin tercihi olan anahtar teslim taşıma ile sizde taşınma sürecinizi kolay ve hızlı bir hale getirebilirsiniz. Anahtar teslim taşıma ile yeni evinizin temizlenmesi, beyaz eşyalarınızın bağlanması işlemleriyle ilgilenmek zorunda kalmaz ayrıca değerli eşyalarınıza da sigorta yaptırabilirsiniz. Siz de taşınma işlemleriniz için eTaşın’ın sitesini ziyaret ederek müşteri temsilcilerimizle yapacağınız görüşmeler doğrultusunda güvenilir, profesyonel ve uygun fiyata taşınabilirsiniz. Şimdi teklif alın!

eTaşın Olarak Nasıl Çalışırız?

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Taşınma bilgilerinizi girin

Aşağı Ok

Almak istediğiniz ek hizmetleri seçin

Aşağı Ok

Size özel teklifi anında görün ve onaylayın

Müşteri Yorumları

eTaşın ile taşınma süreciniz bir bütün olarak ele alınır. Nasıl mı?

Kemal T.
Istanbul / Anadolu
İlk defa internet üzerinden evden eve nakliye hizmeti aldım. Eşyalarımın paketlenmesinden evimin temizliğine kadar her şey gayet güzeldi, hiçbir sorun yaşamadım. Eşim kapı kilidinin değişmesi konusunda hassastı. Site üzerinden bu hizmeti de satın almış olmamız bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkürler.